Skocz do zawartości

Chcesz Stracić W Tydzień Od 3 Do 5 Kg.


wieslaw

Rekomendowane odpowiedzi

Należę do osób, które mają ciągłe problemy z nadwagą. Chwila zapomnienia, okres grillowania, mała wódeczka i na wadze sporo więcej niż u innych, którzy dosłownie obżeraja się, a są szczupli jak przysłowiowe patyki. Gdy stwierdzam, że waga podskoczyła, czuję się żle, podejmuję próbę walki ze skutkami chwil zapomnienia. Ta dieta jeszcze nigdy nie zawiodła mnie i dla Pań w szczególności w związku z okresem karnawałowym /te bale, zabawy i przyciasne sukienki/ polecam w szczególności. Składniki nie sa zbyt drogie. .........Ja postępuję w ten sposób: Torebka lub pół mieszanki warzywnej wiosennej /mrozonki/, pół torebki kalafiorów, tyleż brokułów, pokroić pół kapusty pekińskiej, może byc jedna cebula, kilka ząbków czosnku /jak kto lubi/. Wszystko do gara /5-6 litrów/. Zalać wodą. Gotować. W trakcie gotowania dodać trzy do czterech rosołków drobiowych, solić /wegeta, kucharek/, pieprzyć do smaku. Dodać łyżkę octu winnego, 2 do 3 łyżki kurkumy. W końcowej fazie gotowania dodać słoiczek przecieru pomidorowqego. Mieszać do czasu ugotowania. Jemy conajmniej przez siedem dni. /nie więcej/. Kiedy tylko czujesz to nieprzyjemne ssanie w żołądku-zupka. Rano, w pracy, wieczorem-zupka. Do dwóch litrów wody niegazowanej. Po trzech dniach spostrzeżesz, że organizm oczyszcza się. Żołądek nie przyjmuje więcej, a wypróżnianie się jest znikome. To nic, że na trzecim dniu po otwarciu lodóweczki, po spojrzeniu na gar z zupką masz odruchy wymiotne. Spójrz na wagę i pełna dalsza moblizacja pewna. Czwarty i nastepne dni dopuszczają niewielkie ilości razowego pieczywa, koniecznie z siemiem lnianym. Pamiętaj: lyżka cukru, ciasteczko, cukiereczek, słodzony napój - kilka dni wyrzeczeń na NIC. Na koniec kąpiel w wannie z solą jodowaną /10-15 minut/, nie moczyć lewej strony klatki piersiowej. Życzę powodzenia. Efekt murowany. Aha. Gdy zupka skończy się na 3 lub 4 dniu gotujemy nową.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Ma skutki... Przede wszystkim skutki uboczne :( 1. Utrata dużych ilości wody z organizmu: odwodnienie = utrata wagi = osłabienie 2. Efekt jo-jo. - Po skończonej kuracji bardzo szybko wracają stracone z wodą kilogramy, albo otrzymujemy więcej kilogamów - gratis... W ten sposób organizm broni się przed utratą waznych składników odżywczych (magazynując zapas), których ta "zupka" nie dostarcza, tylko wypłukuje. 3. Kolejny efekt uboczny - wilczy apetyt... Zamiast kolejnej porcji zupki, zjadamy wszystko co nam wpadnie w ręce i jest jadalne, więc szybko wracamy do poprzedniej wagi, albo ją przekraczamy... cytat: "Na koniec kąpiel w wannie z solą jodowaną /10-15 minut/, nie moczyć lewej strony klatki piersiowej." Jak mozna podczas kąpieli w wannie nie moczyć jakiejkolwiek strony klatki piersiowej i w jakim celu? - bez sensu... No, chyba, że ktoś zamiast kąpieli chce sobie tylko d...ę pomoczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ZUPKA W PIERWSZY DZIEŃ bardzo mi smakowała... ale później nie mogłam na nią patrzeć... po 3-4 dniach odpuściłam i jadlam same warzywka... Organizm jest bardzo odwodniony po zupce, brak siły na nic, i wilczy apetyt- niestety... Ogólnie polecam tylko dla osób którzy chcą zakatować swoje ciało a później przytyć 2x więcej... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma skutki... Przede wszystkim skutki uboczne ;)

1. Utrata dużych ilości wody z organizmu: odwodnienie = utrata wagi = osłabienie

2. Efekt jo-jo. - Po skończonej kuracji bardzo szybko wracają stracone z wodą kilogramy, albo otrzymujemy więcej kilogamów - gratis... W ten sposób organizm broni się przed utratą waznych składników odżywczych (magazynując zapas), których ta "zupka" nie dostarcza, tylko wypłukuje.

3. Kolejny efekt uboczny - wilczy apetyt... Zamiast kolejnej porcji zupki, zjadamy wszystko co nam wpadnie w ręce i jest jadalne, więc szybko wracamy do poprzedniej wagi, albo ją przekraczamy..

Zgadzam się w 100 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja dostałam tą dietę od lekarza i musze powiedzieć, że w trakcie gotowania już miałam odruchy wymiotne, po przygotowaniu jej, zupa wylądowała "w koszu", bo nie mogłam przełknąć nawet łyżki. Ale rzeczywiście, po tej zupce się strasznie leci w dół z wagą. Może zbiore się na siły i spróbuje jeszcze raz ugotować, ale teraz z połowy produktów?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Szybki spadek wagi może nie być dobrym pomysłem. Skończy się to albo efektem jojo albo wygłodzeniem organizmu. Chyba że będziesz intensywnie ćwiczyć cały tydzień do spalisz mięśnie.. 3kg jest to jeszcze w miarę sensowny wynik. Ale niesądzę by na krótkim etapie udało się utrzymać wagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.