basga

WkrÓtce Wielkanoc

17 postów w tym temacie

W moich stronach czyli w lubelskim,podstawą niedzielnego śniadania jest święconka z koszyczka i biały barszcz z jajeczkiem i kiełbasą,do tego różne wędlinki i sałatki,no i ciasta oczywiście też. Siedzimy wtedy do woli przy stole i nie ma nikt ochoty na obiad. Ja też nigdy nie robiłam takiego świątecznego śniadania dla gości,moja rodzina mieszka daleko więc tylko sami byliśmy ,albo tak jak w tym roku,jedziemy do rodziców i siostrzyczek :smile: Muszę zabrać zeszyt z przepisami bo tyle mam nowości że muszę się pochwalić :smile: Basiu-nie przejmuj się ilością potraw, bo najważniejszy jest spokój i ta wyjątkowa atmosfera,reszta to pikuś :smile:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem Basiu,ze atmosfera jest najwazniejsza. Ale chodzi mi tez o to,ze np zapomne jakiejs potrawy zrobic i zostanie to tak odebrane,jakbym na Wigilie nie usmazyla karpia :smile: To oczywiscie zart. Nie chcialabym zrobic za duzo,zeby potem przez tydzien tego nie jesc,za to jakies pewne,sprawdzone,tradycyjne potrawy :smile:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

;) Basiu-zawsze zostaje! ;) Nie wiem ile osób zasiądzie do Twojego stołu ale jak zrobisz np.żurek,jakieś mięsko pieczone,ze 2-3 sałatki,do tego wędlinka,przystawki no i jajek do woli to nikt głodny nie odejdzie od stołu.Nie wspominam już o ciastach bo tych to nikomu nie zabraknie-wszak nie wiadomo które wybrać, bo co jeden to lepszy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz
r e k l a m a

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.