Sign in to follow this  
Followers 0

Ile to jest??Prosze o szybka odpowiedz:-)

6 posts in this topic

Posted · Report post

Prosze napiszcie mi ile to jest : 15dag margaryny? 15dag maki? 15dag cukru pudru? z göry dzieki:-) pozdrawiam

Posted · Report post

margaryna....15 dag to 34 kostki a inaczej 15 łyzek,15 dag maki to niecała szklanka,troszke wiecej jak 34...a 15 dag cukru pudru to34 szklanki...po prostu....pozdrawiam

Posted · Report post

40 dag kokosu? 25 dag masla?

Posted · Report post

widze ze z matematyką jest u Ciebie kiepsko....ale ok...wiec przelicz to sobie inaczej....1 łyzka to 10 g kokosu a masło...hm...tez tak sie liczy 10 g to jedna łyzka....a inaczej pomysl logicznie...przewaznie jedna kostka masła to 200 g...no wiec 250 g.to bedzie 1 i 14kostki...pozdrawiam...

Posted · Report post

Przepraszam za te pytania,to moja cörka je napisala,bo chciala sama upiec ciasto,zrobic mi niespodzianke na urodziny.A wie ze ja tu czasem zagladam,to wykorzystala okazje.Nie chciala sie mnie zapytac,bo bym sie domyslila co chce zrobic,dlatego wolala tu na forum sie doradzic.Ma 13 lat,no i jeszcze tak dokladnie nie wie wszystkiego o pieczeniu,ale niech sie uczy:).Tylko nastepnym razem ma sie mnie zapytac,zaczym cos napisze.Czy wie pani jak mozna te posty usunac?zeby nie widnialy na forum? pozdrawiam agnes

Posted · Report post

oj nie przejmuj sie...zapewniam Cie ze niejedna dorosła osoba tez by tego nie wiedziała...dlatego zostaw w spokoju to pytanie ...w koncu od tego jest ten dział aby doradzać ...czasem słabszym....to nic złego....pozdrawiam serdecznie