Justyna.K

Babka Puchowa

17 postów w tym temacie

Przepis dostałam od koleżanki dziś wypróbowałam może ktoś się skusi. Składniki: :grin: 6 jaj ;) 25 dkg margaryny np Kasia ;) 1,5 szkl. cukru ;) 2 szkl. mąki ziemniaczanej ;) 6 łyżek mąki pszennej :) 6 łyżek oleju :D mały proszek do pieczenia ok 2 łyżeczek :D łyżka octu Margarynę utrzeć z cukrem po czym wbijać kolejno jaja.Dodać mąki z proszkiem, olej i na końcu ocet. Wszystko dokładnie wymieszać. Formę nasmarować tłuszczem i obsypać tartą bułką.Piec w temp. 180 stopni przez około 40-50 minut. Sprawdzić patyczkiem . Smacznego. :D post-4645-1202306307_thumb.jpg post-4645-1202306459_thumb.jpg post-4645-1202306472_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Justynko ja potwierdzam,że babka jest naprawdę pyszna. Przepis na nią mam już od kilku lat z jakiejś książki ...ale nie pamiętam z jakiej. Polecam wszystkim bardzo gorąco i pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja robiłam tę http://www.smaczny.pl/forum/Babka-puchowa-t2264.html przepis jest chyba identyczny,a nawet robiłam ją dwa razy i dwa razy mi klapnęła-jak Justynko to zrobiłaś że urosła taka piękna to nie wiem :grin:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ma się te wtyki :grin: żartuję wszystko zgodnie z przepisem babka jest bardzo smaczna taka delikatna w smaku jeszcze dotąd takiej nie jadłam opłaca się zrobić do samej ciekawości tego puchowego smaku . ups wpisałam w szukaj i nie znalazłam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak Nam zasmakowała ta babka że dziś mąż rzekł słówko i już jest jeszcze ciepła post-4645-1202657776_thumb.jpg post-4645-1202657788_thumb.jpg Smacznego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Justynko czy ta babka przypomina babke piaskowa?(ktora uwielbiam) :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może i ja będę taką dobrą żoną jak Justynka :D i podsunę na Walentynki taką Babkę Mężowi :cry:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

viola32 tak przypomina piaskową jest taka delikatna nawet na 3 dzień była dobra i miękka. Katarzyno jutro Walentynki czekam na opinię :D tylko nie wiem co w Walentynki mąż wybierze .......... (żart) pozdrowionka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki Justynko za odpowiedz w takim razie napewno sie skusze i dam znac jak wyszla.Ale trzy dni to u mnie ciasto nie postoi chyba,ze w swieta jak pieke 6-7 ciast :D Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Justynko M wybrał Babkę puchową :D a ja na pocieszenie dostałam śliwki w czekoladzie :cry: Polecam :razz: w imieniu swoim i M :razz: Piękne dzięki za przepis :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Katarzyna huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuura że babka smakowała Pozdrawiam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A oto i moja babka puchowa byla przepysznnnnnaaaa.Dzieki Justynko za przepis bede ja czesciej piec.Pozdrawiam

post-7603-1207988105_thumb.jpg

post-7603-1207988137_thumb.jpg

post-7603-1207988170_thumb.jpg

post-7603-1207988198_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

viola32 babka jak malowana :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj Justynko pyszna byla...trzeba by zrobic jeszcze raz...ale teraz moze poprostu z cukrem pudrem i tak dodac aromat smietankowy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz
r e k l a m a

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.