Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dorotaxx - nie musiałaś cytować tego, co napisałaś Liliance, bo przeczytałam już to wcześniej, a i tak nie zmienię zdania, bo 2,5 litra wody dziennie to muszę wypijać i bez prowadzenia tej diety. Nie wierzę, żeby pół litra więcej wystarczyło, ale nie zamierzam się z Tobą sprzeczać, jeśli Ty w to wierzysz.

Pozdrawiam

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ..!!!!

jej jak sie ciesze !!! dzis 3 dzien tej diety :) ))

mam potwierdzenie na wadze ze dziala......bo wczesnniej brzuch mi sie schowal ..bardzo widocznie ..ale waga nie za bardzo sie ruszyla ,,,, dzis rano wstaje ... i prosze ....2,5 kg mniej;d

no widzisz! Brawo!!A co dzis waga pokazala?

dziekuje Dorotko :evil: to dzieki tobie :cry:

Liljanko sama to osiągnęłaś!

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Nie wiem czy mogę do Was dołączyć, ale też mam coś do dodania w sprawie diety proteinowej. Kupiłam sobie książkę " Nie potrafię schudnąć" dr Pierre Dukana i przez pewien czas stosowałam się ściśle do jej zaleceń. W ciągu dwóch dni ubyło mi 1.5 kg. Przez 4 dni było ok (jeśli chodzi o zalecenia dziety) ale niestety poległam. Tak mi pachniał chleb i bułeczki, że zacząłam je jeść. Ale myślę, że od jutra zacznę ją od początku. Trzymajcie za mnie kciuki

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyneczki,

Przypadkiem znalazłam ten temat. Bardzo mi się ta dieta podoba!!! Bardzo!!! Zamówiłam już książkę i jak tylko ją 'przerobię' (a może nawet od razu) biorę się za dietkę. Chciałabym zrzucić chociaż 8-10 kg. W moim wieku więcej raczej nie mogę schudnąć bo będę fatalnie wyglądać, zresztą byłaby to idealna wręcz waga - 61 kg przy wzroście 164.

Czasu mam bardzo niewiele bo pracuję nawet w weekendy, ale skoro można jeść takie rzeczy, to nie ma problemu, zawsze mogę zabrać coś z sobą.

Będę was także informować o postępach. Byłam kiedyś na diecie South Beach i schudłam 9 kg ale niestety święta (potem drugie) zrobiły swoje. Spróbuję, a nuż się uda? Schudnąć to nie problem, gorzej z utrzymaniem wagi!

Pozdrawiam serdecznie

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mart.Dołączam do Was. Dzisiaj zaczęłam i póki co wytrzymuję. Śniadanko serek wiejski plus kawa, na obiad gotowana panga(właśnie ją zjadłam) i herbata no i dużo wody. A wieczorem, jeśli mi czas pozwoli aerobic. No i oczywiście jakaś kolacja o przyzwoitej porze składająca się z sera białego chudego posypanego otrębami i polanego chudym kefirem. Pyyyycha.

Pozdrawiam

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.