Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :roll:

Jestem pierwsza?? To dobrze, bo od rana mam same dobre wiadomości. :wink:

Maragrete to jest prorok nie lada, trzeba tylko żyć z Nią w zgodzie i ma się dobre efekty :wink:

Donoszę niniejszym, że dzisiaj znou 0,5kg mniej, pękło mi 20kg i zobaczyłam pierwszy raz 6 z przodu, niesamowite, nie mogę w to uwierzyć, bo myślałam, że już do końca diety będę miała średnio 1kg na miesiąc, a ostatnio mi tempo wzrosło. Myślę, że pokonałam barierę, bo rzeczywiście moja waga swego czasu przez długi okres oscylowała w okolicach 70kg. Maragrete dziękuję :P :D :-P

Gratuluje wszystkich spadków, bo wczoraj było ich sporo :D

Witam Bogunię, życzę Ci powodzenia i wytrwałości :-D

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i lecę poprawić suwaczek :D :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy kawce,

widzę, że Bożenka już coś skrobie, dzień dobry Bożenko :wink: .

Biegnę poczytać.

Mam ogromną prośbę o zeskanowaną książkę dla mojego koleżki na mojego maila maliszka@onet.pl

Buziaki

Witaj Maliszko, jednak mnie ubiegłaś,ale cieszę się, że jesteś, bo już zaczynałam odczuwać forumową samotność. Pozdrawiam Ciebie serdecznie i czekam na jakiś fajny pościk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Jestem pierwsza?? To dobrze, bo od rana mam same dobre wiadomości. :P

Maragrete to jest prorok nie lada, trzeba tylko żyć z Nią w zgodzie i ma się dobre efekty :wink:

Donoszę niniejszym, że dzisiaj znou 0,5kg mniej, pękło mi 20kg i zobaczyłam pierwszy raz 6 z przodu, niesamowite, nie mogę w to uwierzyć, bo myślałam, że już do końca diety będę miała średnio 1kg na miesiąc, a ostatnio mi tempo wzrosło. Myślę, że pokonałam barierę, bo rzeczywiście moja waga swego czasu przez długi okres oscylowała w okolicach 70kg. Maragrete dziękuję :D :-P :D

Gratuluje wszystkich spadków, bo wczoraj było ich sporo :-D

Witam Bogunię, życzę Ci powodzenia i wytrwałości :roll:

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i lecę poprawić suwaczek :grin: :grin: :grin:

Gratulacje Bożenko !!!

Maragretko może jakieś miłe słowo do mojej wagi szepniesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :roll:

Jestem pierwsza?? To dobrze, bo od rana mam same dobre wiadomości. :wink:

Maragrete to jest prorok nie lada, trzeba tylko żyć z Nią w zgodzie i ma się dobre efekty :wink:

Donoszę niniejszym, że dzisiaj znou 0,5kg mniej, pękło mi 20kg i zobaczyłam pierwszy raz 6 z przodu, niesamowite, nie mogę w to uwierzyć, bo myślałam, że już do końca diety będę miała średnio 1kg na miesiąc, a ostatnio mi tempo wzrosło. Myślę, że pokonałam barierę, bo rzeczywiście moja waga swego czasu przez długi okres oscylowała w okolicach 70kg. Maragrete dziękuję :P :D :-P

Gratuluje wszystkich spadków, bo wczoraj było ich sporo :D

Witam Bogunię, życzę Ci powodzenia i wytrwałości :-D

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i lecę poprawić suwaczek :D :grin: :grin:

Witam z rana

Wielkie gratulacje - super.

Trzeba pozaklinać wagę Maragrete żeby też się ruszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym doliczyła na Twoim miejscu. Lepiej utrwalić wszystko niż żeby miało 7 przybyć :wink:

Witaj Boguniu! Fajnie, że jesteś i że chcesz z nami zostać na dłuuuuugo(mowa o 3 i 4 fazie) :wink: Powodzenia życzę w Dukaniu.

Jestem tego samego zdania, sama mam spadek zaliczony wczesniej który obejmę utrwalaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, widzę was na dole :)

Ostatnio mam dosyć zajęty dzień i w ogóle nie mam czasu do was zajrzeć :(

Muszę znowu nadrabiać w czytaniu, ale to chyba dopiero po południu, bo w pracy znowu nawał mimo tego, że dzisiaj piątek, ech...

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE BOŻENKO!!!

WITAM WSZYSTKICH I RÓWNIEŻ CHCIAŁAM SIĘ POCHWALIĆ SPADECZKIEM OD WCZORAJ O 700 G - JUŻ MAM DWIE ÓSEMKI Z PRZODU!!!! HURAAA!!! I DZIŚ POCZUŁAM JAK MI SPODNIE Z DOOOOPKI LECĄ :)

ŻYCZĘ MIŁEGO DZIONKA, FAJNYCH SPADECZKÓW JADĘ DO SZPITALA POCIESZYĆ MOJEGO MĘŻCZYZNĘ PO USUNIĘCIU PRZEPUKLINY

PS. KROPELKO DZIĘKI ŻE ZAUWAŻYŁAŚ KOCHANA JESTEŚ:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc KOCHANE!!!

Zacznę od GRATULACJI dla Bożenki! - no ładnie lecisz w dół! :) Cieszę się bardzo!!!

A mi od wczoraj udało się w życie wdrożyc 'aerobik' :( Mój luby ściągnął mi z netu

Bollewood dance.. Hihihi.. Nie jest to za łatwe.. ale daje w kośc.

Dzisiaj w planach wykorzystam ostatni dzień i może wyskoczę na jakieś zakupy..

tylko, że u mnie za oknem.. śnieg.. i nie bardzo to topniej..

Jeszcze zobaczę..

Życzę miłego dnia. Oj - ja chętnie bym już na zawsze została mimo wszystko

w domu.Gdyby tylko przyszły mąż dużo zarabial... :)

I Tobie Marzenko też gratuluje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana

Wielkie gratulacje - super.

Trzeba pozaklinać wagę Maragrete żeby też się ruszyła.

Dziękuję Sago za gratulacje, próbowałam już zaklinać wagę Maragrete, ale jestem słabiutką czarownicą i mi się nie udało :( Ale może jak zrobimy mały sabacik :)

Maliszko i Marzeniu i Marudko również dziękuję bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Boguniu,

Kasias nie martw się - często nikt nie zagada, do napisanego posta, bo tyle jest stron do czytania, ze sama nie nadążam już nie tyulko odpisywać ale i czytać, tylko przykro mi, że Tobie zrobiło się przykro - nie łam się dziewczyno. Tu nie ma koleżanek pierwszej i drugiej kategorii - wszystkie jestesmy Wspaniałe Walczące KoBiałki!!!

Witaj Sago !

Gosiulek SERNIX dostaniesz w każdym markecie - poszukaj na półkach z wypiekami z pudełka : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE BOŻENKO!!!

WITAM WSZYSTKICH I RÓWNIEŻ CHCIAŁAM SIĘ POCHWALIĆ SPADECZKIEM OD WCZORAJ O 700 G - JUŻ MAM DWIE ÓSEMKI Z PRZODU!!!! HURAAA!!! I DZIŚ POCZUŁAM JAK MI SPODNIE Z DOOOOPKI LECĄ :)

ŻYCZĘ MIŁEGO DZIONKA, FAJNYCH SPADECZKÓW JADĘ DO SZPITALA POCIESZYĆ MOJEGO MĘŻCZYZNĘ PO USUNIĘCIU PRZEPUKLINY

PS. KROPELKO DZIĘKI ŻE ZAUWAŻYŁAŚ KOCHANA JESTEŚ :)

Gratulacje !!!

Już niedługo wymiana odzieży :( Sama oddalam wszystkie spodnie Mamusi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bogunia, wychodzi na to, że zaczynałyśmy tak samo - dokładnie tak samo :) i 1 marca i z tą samą wagą :) trzymam kciuki za szybką stratę zbędnego balastu :) ja jakoś nie zauważyłam strasznie złego samopoczucia jak na razie, ale fazę uderzeniowa chce niestety przeciągnąć do niedzieli (7 dni). Niestety - bo w sobote właśnie wypada wyjazdowa wizyta u znajomych, więc może być ciężko - ale w moim przypadku chęć schudnięcia na wesele jest dość mobilizująca - no i tez czaję się na ten sernik na sobotę. Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo dalej nie wiem gdzie kupić ten SERNIX, bo u mnie niestety Tesco nie ma :) :D

Poza tym kasias, dzięki wielkie za odpowiedzi :)

Oj dziewczyny trochę niesprawiedliwe jesteście!! :(

Gosiulku, z tego co pamiętak kilka osób pisąło ci nt alkoholu w tej diecie, że jest wyraźnie zabroniony.

Również o książke możesz poporsić podając maila, to wyślemy ci skany.

O Serniź również wystarczy zapytać w pierwszym lepszym sklepie -bo taki ala budyń , ulepszacz do serników.

Dziękuję Sago za gratulacje, próbowałam już zaklinać wagę Maragrete, ale jestem słabiutką czarownicą i mi się nie udało :) Ale może jak zrobimy mały sabacik :lol:

Maliszko i Marzeniu i Marudko również dziękuję bardzo :-D

Dziekuję za pozdrowionka i gratulki dla taty.

Przylączam się do SABACIKU :)

najlepiej na wiosne przy pierwszym ognisku :)

Maragrete jesteś niezastąpiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.