Skocz do zawartości

Gdzie Można Dobrze Zjeść?


Natu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy znacie jakieś dobre restauracje w Poznaniu, w których można zjeść jakieś tradycyjne, a jednocześnie wyszukane potrawy. Jakieś miejsce, które ma też przyjemną atmosferę, itp.? Lubię często jadać na mieście, a kończą mi się już pomysły co do dobrych lokali!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

W Warszawie dawno nie jadłam ( generalnie ostatnio prawie w ogóle nie chodzę do restauracji, ostatni raz byłam "u Romana" w Krakowie- żadne tam wyszukane jedzenie ale takie domowe, swojskie) Fajnie jednak by było gdyby stworzyła sie baza restauracji, które warto odwiedzić. Można wpisywać wszystkie swoje typu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedź jest z innej beczki :)

Pytanie: Gdzie można dobrze zjeść? Ja odpowiem, że u mamy (tam wszystko smakuje najlepiej) :-)

Dorotko masz całkowita rację, u mamy zawsze smakuje najlepiej. Ja nie mieszkam ze swoją mamą już prawie 20 lat ale jak pojadę i coś upichci jest najsmaczniejsze na świecie jedzonko. Mój syn mówi to samo o mojej kuchni. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko masz całkowita rację, u mamy zawsze smakuje najlepiej. Ja nie mieszkam ze swoją mamą już prawie 20 lat ale jak pojadę i coś upichci jest najsmaczniejsze na świecie jedzonko. Mój syn mówi to samo o mojej kuchni. Pozdrawiam.

czasami jednak te mamy źle gotują w znaczeniu pysznie ale nie zdrowo -jak moja , która teraz po latach musi przyjmować asamax bo ma zapalenie jelit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Witam. Czy znacie jakieś dobre restauracje w Poznaniu, w których można zjeść jakieś tradycyjne, a jednocześnie wyszukane potrawy. Jakieś miejsce, które ma też przyjemną atmosferę, itp.? Lubię często jadać na mieście, a kończą mi się już pomysły co do dobrych lokali!

Jest taka nowa restauracja Italia na Dolnej Wilda. Jeśli lubisz włoskie jedzenie to naprawdę warto, klimacik też niezły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@ dwukropek: co prawda w ścisłym centrum nie bardzo mogę Ci coś polecić, ale na obrzerzach miasta już bardziej. Jadąc drogą na Kraków - Katowice, po lewej stronie drogi masz restaurację o nazwie Chochołowy Dwór, z pozoru wygląda na ekskluzywną, jednak kiedyś skusiłem się tam zajrzeć i ceny mają bardzo przyzwoite. Przepiękne miejsce i zjesz tam całkiem smaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.