Szybkie ale jakie...???
Ciasto -styropian
3 szklanki mąki 1 kostka margaeyny 1/2 szklanki cukru 2 łyżeczki proszku do pieczenia 5 żółtek
masa:
2 jogurty brzoskwiniowe (po 500 g) 1/2 szklanki cukru 1 łyżeczka proszku do pieczenia 5 białek 200g wiórków kokosowych 1 budyń śmietankowy
Z wymienionych wyżej składników zrobić kruszonkę - wysiekać mąkę z proszkiem, cukrem i margarynę, oraz żółtka i połączyć. Kruszonkę podzielić na dwie części.
Masa
Do jogurtu dodać cukier i proszek do pieczenia oraz budyń. Wymieszać. Delikatnie dodać wiórki kokosowe. Połączyć z pianą ubitą z białek i szczypty soli.
Połowę ciasta kruszonki rozłożyć na dnie foremki (22x34 cm, wysmarowana masłem i wysypana bułką tartą). Nałożyć masę, następnie reszte kruszonki.
Piec na złoty kolor w temp. 160 – 18Ost. C przez 1 godzinę.
Można najpierw ciasto posmarować dżemem jakimś kwaskowatym lub na wierzch dać owoce, ja dałam brzoskwinie i jeszcze jedno zamiast jogurtu można dać śmietanę 18% 1200g i wtedy cukru trzeba zwiększyć do ¾ szk. plus cukier waniliowy i wyjdzie ala sernik


























