Skocz do zawartości

Czas Się Ujawnić I Przywitać : )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników Forum. Mam na imię Roma jestem starszą panią po 60-ce bardzo  lubię pichcić.Staram się jak najmniej kupować gotowych produktów.Co tylko jest możliwe wykonuję we własnym zakresie.Oprócz tego kocham zwierzaki i w naszym domu jest ich na dzień dzisiejszy 13.

Mamy dwa konie,5 psów i 6 kotów.Prócz koni wszyscy pozostali są naszymi współlokatorami.

Liczę,że przyjmiecie mnie do swojego grona i przez jakiś czas potraktujecie ulgowo :smile:

Mieszkamy sobie na odludziu na leśnej polanie

post-30785-0-28468800-1392316010_thumb.j

 

Część naszych domowników

Bianka i Dinuś(syn i mama)

post-30785-0-43026800-1392316063_thumb.j

Największa miłość mojego M

post-30785-0-18154000-1392316133_thumb.j

 

Największy dekownik wśród kotów

post-30785-0-29385400-1392316174_thumb.j

Chyba przesadziłam z tym przedstawianiem się :blush: Już milczę :neutral:

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w naszym smacznym gronie i ciesze się, że Pani do nas dołączyła :smile:

 

Dziękuje za takie piękne przedstawienie swojej Osoby wraz ze super zdjęciami (oglądałam je już kilkanaście razy, bo tak mi się podobają  :blush: :smile:). Tylko nie zgadam się z tą "starszą osobą", bo Pani pięknie wygląda!

 

Ja też kocham zwierzęta, zwłaszcza pieski, a te Pani są przecudowne  :wub:

 

Piękny ma Pani domek, i otoczenie... ten ogród, rośliny, kwiaty (też je kocham) i wokoło las, tyle zieleni :wub:  można odpocząć i się zrelaksować - super! 

 

Mam nadzieję, że spodoba się Pani tutaj u nas na forum, dyskutujemy tutaj głównie o przepisach (mamy ich bardzo dużo, ale nadal czekamy na kolejne ;-)), ale mamy też tematy o roślinach i zwierzętach :smile:

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego świętowania dzisiejszych Walentynek  :wub:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w smacznym gronie. :biggrin:

Berneńczyki są cudowne, koniska dostojne, a kocur jak to kocur. Znalazł wygodne miejsce i łaskawie pozwolił pstryknąć sobie fotkę. Pana M. nie wypada mi chwalić, natomiast Ty na pewno nie jesteś starszą panią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.