Skocz do zawartości

3 bit


Gość tjulita

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłam i było super ;) Na innej stronce wyczytałam , że można mleko skondensowane w 15 minut gotować na karmel w garnuszku tylko uważać bo się przypala czli np: w kapieli wodnej następnym razem spróbuje ! pozdrawiam wszystkich :) Mgdalena!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czesc!!! Ja mam troszke inny przepis na 3 bit mysle ze bardziej zblizony do prawdziwego smaku batonika 3 bit,o to moj przepis 3 bit 6 paczek herbatnikow 1masa karpatkowa 1mleko skondensowane slodzone 1 galaretka cytynowa 1margaryna 0,5 smietany laciatej 30 % 2 sniezki 0,5 l mleka 1 gozka czekolada mase karpatkowa ugotowac z 0,5l mleka po ugotowaniu do GORACEJ masy dodac galaretke (w proszku)i dobrze wymiesza. mase ostudzic i u utrzec z margaryna. mleko skondensowane gotowac 2,5 godz. smietane ubic ze sniezkami na blache ulozyc herbatniki na nie mase karpatkowa , herbatniki, mleko skonsendowane , herbatniki bita sietana i na wierzch zetrzec na malych oczkach czekolade TA GALARETKA DAJE LEKKO KWASKOWATY SMAK PRZY CZYM CIASTO NIE JEST ZA SLODKIE I MA NA PRAWDE FAJNY POSMAK:POZDRAWIAM I SPROBUJCIE A JAK ZROBICIE TO NAPISZCIE CZY SAMKOWALO ::-):):D:):D :D Chcialam jeszcze dodac ze zamiast masy karpatkowej gotuje 2 budynie na 0,5 l mleka i po ostudzeniu ucieram kostke masla i malymi porcjami dodaje ten krem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobie to ciasto. Już wydrukowałąm sobie przepis. Robiłam 3 bit wg tego wcześniejszego przepisu podanego na stronie, wyszedł bardzo smaczny. Wypróbuje również ten przepis bo brzmi bardzo ciekawie. Zrobie go dopiero po majowym weekendzie, ponieważ mam już na niego zaplanowane ciasta. Dlatego mój komentarz będzie trochę pożniej, ale będzie napewno. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zrobiłam 3bit również wg przepisu Agawci. Wyszedł przepysznie. Co prawda jedną rzecz zepsułambo zapomniałąm dodać masła do kremu, ale i tak wyszło pyszniutkie. Oda przepisy są fajne i anpewno niejeden raz jeszcze z nich skorzystam. Obu daje ocene 5 gwiazdek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam :-D Zrobiłam to ciasto na Święta i wszystkim nam bardzo smakowało,robiłam go w tortownicy więc herbatniki ciężko byłoby poukładać w całości to połamałam je na mniejsze kawałki i gotowe wyglądało i smakowało super. Dziękuję za przepis i pozdrawiam :-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.