Skocz do zawartości

Pytanie...


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Jeść trzeba co tu dużo gadać! Możemy bazować na starych wypróbowanych przepisach i jeść na okrągło jedno i to samo. Jednak po jakimś czasie podświadomie szuka się czegoś nowego, możemy wyszukać w książkach jakieś nowe danie jednak to tylko suchy przepis jak na torebce z zupą w proszku :wink: Tutaj mamy coś więcej - tak jak w pracy poznajemy nowe osoby ze swoimi doświadczeniami - wracamy jednak do domów i codziennych obowiązków i Tu spotykamy się z osobami które podobnie jak my szukaja bratniej duszy , które nie patrzą jak pod kimś dołek wykopać tylko podzielić się tym co może być przydatne innym. Takie mamy zakręcone czasy, dobrze że Tu pojawiają się tylko sporadycznie osoby które działają nie uczciwie :grin: ale wspólnymi siłami nie damy zepsuć atmosfery którą razem tworzymy. Pozdrawiam wszystkich Buziaki :mrgreen: Dorotko i Marcinie tak trzymajcie jesteśmy z Wami

post-3146-1174601467_thumb.gif

post-3146-1174601630_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również stronka się bardzo podoba, korzystałam już z wielu przepisów i na pewno jeszcze niejeden wypróbuje. Jestem dumna gdy podany przeze mnie przepis ktoś uznał za dobry. Ludzie fajni co za tym idzie atmosfera całkiem miła. Jedna uwaga, nie wiem jak inni, ale mnie pomalutku zaczyna męczyć ta reklama która się pojawia na każdej stronie pod pierwszym postem. Rozumiem doskonale co ma na celu, ale każdy stały bywalec już ją pewnie widział kilkanaście razy, a nowi... no cóż czy nie można tego zrobić gdzieś w jednym miejscu. Rozumiem, że ma się rzucać w oczy a goście najczęściej odwiedzają strony z przepisami, ale czy nie można jej umieścić tak żeby nie pojawiała się na każdej nowej stronie ? Bez urazy oczywiście to są tylko moje skromne spostrzeżenia. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dlugo Was podczytywalam,zanim sie zarejestrowalam :smile: Szukalam chyba w Googlach jakiegos przepisu i jeden z linków prowadzil tutaj.Skopiowalam przepis (o ile pamietam byly to gofry) i skopiowalam tez Wasz (teraz juz Nasz :smile: ) adres. Bardzo mi sie podoba to,ze wymieniamy sie przepisami,ale i poradami na kazdy inny temat. No i te obiecane miejsca na urlop :roll: :smile: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro został poruszony temat reklamy,to zgadzam się z Miuriel-jeśli jest, to czy musi być na każdej stronie,może wystarczyłoby na początku,przecież raczej każdy zaczyna wątek od początku. Poczekajmy na wypowiedzi pozostałych forumowiczów a napewno Marcin coś wymyśli :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.