Skocz do zawartości

Pytanie...


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z okazji zapytam jak Wam się podoba strona (obiecuję, że jest to pierwsze i ostatnie pytanie tego typu :lol: ) Czy przepisy są fajne? Udają się? Smakują? Czy strona się podoba? Czy wygodnie się przegląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście stronka zawiera przepisy które nam smakują - więc nie wszystkim muszą smakować również. Mam nadzieję, że w ogolnej ocenie przepisów pomaga Wam system ocen i komentarzy. Chociaż czasem są one dość głupie - dlatego muszę Wam przyznać, że komentarze typu "BLEEEEE - MOŻNA SIĘ WYŻYGAĆ" (pisownia oryginalna) wyrzucam od razu - nie wnoszą one nic nowego. Natomiast nie oznacza to, że dopuszczam tylko komentarze pozytywne - Nie - na stronie są wszystkie komentarze które coś wnoszą - również te które mówią co zmienić, co udoskonalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:D Witam , a więc co do www.smaczny .pl to :D fajna stronka tylko dużo osób jest zalogowanych a mało pisze :) a co do przepisów są ciekawe tylko kiedy każdy upiekę :D pozdrawiam wszystkich serdecznie :) :P ania320

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Stronka jest bardzo ciekawa , często korzystam z przepisów tutaj zamieszczonych. Ta stronka "wciąga " i w każdej wolnej chwili/oczywiście jak wolny komputer/ biegnę sprawdzić co nowego. Pozdrawiam Dorotkę i Marcina oraz wszystkich Smaczniaków :wink: :grin: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem zachwycona tą stronką i dziękuję Dorotce i Marcinowi za nią.Nie wyobrażam sobie dnia jak bym nie mogła zajrzeć tutaj...zawsze kiedy nie mam pomysłu na obiad lub kolację to tu zawsze jest coś ciekawego do wypróbowania...ludzie są przesympatyczni i mili dla siebie...nie ma złośliwości i to jest super jak i całe forum. Pozdrawiam wszystkich :wink: :grin: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację...ja wczoraj na kolację zaserwowałam moim rodzicom i mężowi kurczaka na butelce z przepisu z forum i parówki w cieście drożdżowym też z forum i surówkę z kapusty pekińskiej również z forum i wszyscy się zajadaliśmy i bardzo nam smakowało :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebałyście pytanie - dinozaura :wink: Tak więc uwagi o małej liczbie wypowiedzi już raczej nieaktualne :grin: Ale oczywiście bardzo cieszą mnie (i Dorotę też) takie opinia - to dla nas dodatkowe "paliwo" - zapewniam, że cały czas staramy się być jeszcze lepsi - ale to TYLKO dzięki WAM :mrgreen: Pozdrawiam serdecznie Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta strona to nie tylko przepisy i porady. Nie wychodząc z domu mogę przyjemnie spędzić czas w towarzystwie wielu wspanialych kobiet. Nie które widziałam na zdjęciach u nie których mogłam wirtualnie być w skrawku mieszkania. Strona tak się poszerzyła, ze czasami nie wiem od czego mam zaczać, oby tak dalej... Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.