Skocz do zawartości

Informacja


Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Dorotko :)) Wiesz jak przygladam się mojej Teściowej, która jest kucharką, i mojej Babci to stwierdzam, że ja już do końca życia tyle nie będę umieć. Pocieszeniem jest to, że moje dzieci i mąż nie narzekają :D. Nie wiem, gdzieś chyba coś pominęłam, albo poprostu nie posiadam zdolności Kucharza :D, na szczęście jednak ziemniaków nie przypalam i mąż mówi, że uwielbia moje naleśniki pod każdą postacią, albo mnie tylko tak pociesza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

WITAM SERDECZNIE DOROTKE I MARCINA JAK I ROWNIEZ OSOBY KTORE CZESTO ZAGLADAJA NA TE STRONKE. WEDLUG MNIE JEST SUPER STRONKA, SPOSO PRZEPISOW ZNAM , NIEKTORE SAMA SPRAWDZAM. MOJE PRZEPISY ZAMIESZCZONE TUTAJ SA SPRAWDZONE SZCZEGOLNIE PRZE ZEMNIE,A WIAZE SIE TO Z TYM ZE CHOC NIE JESTEM Z WYKSZTALCENIA KUCHARKA, MOJE DOSWIADCZENIA I CHYBA JAKIES UMIEJETNOSCI A CO WAZNE ,UWIELNBIAM PIEC I GOTOWAC - PRACUJE W PRZEDSZKOLU I CZESTO SZUKAM JAKIEGOS NOWEGO PRZEPISU ABY DZIECIACZKA COS NOWEGO WPROWADZIC. PROSZE SPORZEC NA PRZEPIS " PYSZNY TORCIK" , NIE JEST TO PRZYPADAK ZE JEST ICH AZ 7 , SA TO TORCIKI NA UODZINKI DLA DZIECI W PRZEDSZKOLU. :D PIEKE JE CO MIESIAC A DZIECIACZKU UWIELBIAJA, SZCZEGOLNIETĄ MISOWĄ DEKORACE , GDZYZ PRZEDSZKOLE NAZYWA SIE " MIŚ' BARDZO CHCETNIE SKORZYSTAM Z CZYJEJS RADY I PODOWIEDZI.A NAWET Z PRZEPISU KTORY BEDE MOGLA WYORZYSTAC W MOJEJ PRACY. SERDECZNIE POZDRAWIAM :D :D :D WYKORZYSTUJAC ZE MAM WOLNY DZIEN, WLASNIE ZAROBILAM CIASTO NA PACZKI ZDAJE SIE PRZEPISA - MIŚA. SYN JUZ NIE MOZE SIE DOCZEKAC :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM SERDECZNIE DOROTKE I MARCINA  .... WEDLUG MNIE JEST SUPER STRONKA....

... PROSZE SPORZEC NA PRZEPIS " PYSZNY TORCIK" , NIE JEST TO PRZYPADAK ZE JEST ICH AZ 7 , SA TO TORCIKI NA UODZINKI DLA DZIECI W PRZEDSZKOLU. :D ...

Witamy Cię również serdecznie Halinko na naszej stronie :D I cieszymy się, że stronka Ci się podoba :D

Dodajesz ciekawe przepisy na forum, i za to bardzo Ci dziękujemy :D :D :D

Moją uwagę przyciągnął właśnie przepis na "Pyszny torcik", a szczególnie - jego zdjęcie. Pierwsze moje wrażenie było takie: myślałam, że z tego przepisu wyjdzie kilka małych torcików (bo szybko przeczytałam tylko składniki i zaraz popatrzałam na zdjęcie). Ale czytam wykonanie, a tu... nic nie pisze o krojeniu biszkoptu na małe krążki :D Później patrzę, patrzę na to zdjęcie, i mówię, że to przecież są duże tradycyjne tory :D . Tylko dalej zastanawiałam się, dlaczego jest ich właśnie 7 :D - teraz już wiem wszystko - że to dla dzieciaczków :D

Pozdrawiam gorąco :D

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj Dorotko! Trafiłam na tą stronę dopiero wczoraj. Na codzień jestem dość zapracowana, ale teraz jestem na długim zwolnieniu lekarskim i siedzę w domku. Zaczęłam więc szperać po necie i ........ pełne zaskoczenie!!! Strona przez ciebie tworzona jest po prostu fantastyczna. Podzielam wasze zainteresowania, a moje dzieci, niektóre już dorosłe tak przywykły do domowych ciast, że nie zjedzą kupionego w sklepie, a nawet z najlepszej cukierni. Mam sporo przepisów. Ostatnio dołączyłam dwa: na tort serowy (trochę już zapomniany) i śledzie z czosnkiem. Mam nadzieję, że wkupię się w wasze "łaski". Śledzie szczególnie polecam panom!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani PRZEPRASZAM, buszuję tu od kilku dni a jakoś nie wpadadło mi do głowy żeby się z Wami przywitać. Bardzo jeszcze raz przepraszam, wybaczcie. Przepisy są tu bardzo ciekawe i kilka już przetestowałam, rodzina na razie zadowolona bo pojawiły się nowe smaki. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

:-D a ja musze dodac , że stronkę znalazłam przypadkowo:D i się w niej zaczytałam po uszy^*^ Tyle tu różnych prepisów i rad, że nie wiem kiedy to wszystko nadrobie:} Sama mam pare fajnych pomysłów któe zamierzam tu wkleic:} Dziś mam wolne i robie ciasto z owocami ( według tutaj umieszczonego przepisu) , w sam raz na taką pogode:} mam nadzieje ze się uda Pozdrawiam wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Z pewnością będziesz miała skąd czerpać inspirację. Ale uwaga - trudno utrzymać linię prowadząc stronę o takich pysznościach :) Psotka - masz bardzo ciekawe zainteresowania - niespotykane. Moja babcia jak pozdrawiało jej na to zdrowie robiła bardzo dużo tego typu obrazów. Mamy je praktycznie w każdym pokoju :) Ale to niezwykłe u osoby tak młodej jak Ty :P Zresztą można powiedzieć, że dość niezwykłe jest to, że ludziom chce się teraz samemu gotować - w dobie fast-foodów i gotowych produktów - ale cieszę się, że jednak nie wszyscy dają się wciągnąć w tą "nowoczesność" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.