Skocz do zawartości

Możliwość dodawania plików do postów.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W dniu dzisiejszym wprowadziłem na forum możliwość dodawania plików (chwilowo tylko zdjęć, ale jeżeli wyrazicie ochotę - być może wprowadzę również inne pliki - np. filmy, czy archiwa). Każdy z Was może wgrać na forum pliki o łącznej objętość 2MB (wartość tą mogę indywidualnie zwiększyć w razie potrzeby) W skrócie przedstawię obsługę tej funkjonalności: - poniżej okienka wprowadzania (lub edycji) postu znajduje się sekcja "Załączniki"; - należy kliknąć "Przeglądaj..." i wybrać plik ze zdjęciem znajdujący się na Twoim komputerze; - zdjęcie wprowadzamy klikając "Wyślij"; Maksymalny rozmiar zdjęcia to 1024x768 pikseli i 256Kb. Poniżej przykład zdjęcia załadowanego przy użyciu tej metody:

post-2-1126991493_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Cieszę się, że coraz częściej korzystamy z możliwości dodawania plików na forum - takie przepisy aż lepiej się czyta - a na pewno chętniej są wykonywane. Tym bardziej, że Wasze zdjecia są zawsze bardzo apetyczne (oczywiście włącznie z potrawami na nich uwiecznionymi :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Zrobiłam tak jak podałes w temacie o wstawianiu zdjęć - dałam przeglądaj -wybrałam plik - nacisnęłam wyślij i jak zatwierdziłam nowy temat, to na dole tekstu pojawił się napis " załacznik....plik czy jakoś tam. Nie było zdjęcia. Jak się nacisneło na ten odnośnik to zdjęcie otwierało się w nowym oknie. Może błędem było to, że zdjecia zapisałam w Wordzie :wink: ? No teraz skasowałam załącznik korzystając rownież z Twoich wskazówek.. Może jutro cos wymyslę :lol: Chyba że Ty juz wiesz :wink: Pozdrawiam Marzanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z gifami może być mały problem ze względu na to iż do niedawna format ten był płatny serwer nie wspiera jego zmniejszania - no i niestety chcąc zrobić miniaturkę robi taki krzaczek - tak więc lepiej nie dodawać gifów jako załączników. Ale przyjrzę się jeszcze temu tematowi. Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzialam,ze niektórzy dodaja te gify (czyli te obrazki :grin: )np przy okazji zyczen itp. Jak sie to robi?Prosze o wyjasnienie tak krok po kroku,z polskiego na nasze (jak mówila moja polonistka). Jestem na takiej stronie z gifami :mrgreen: i co dalej.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.