Skocz do zawartości

Prosze Pomozcie!


Gość malinka21

Rekomendowane odpowiedzi

OD 2 LAT DOKUCZAJA MI BARDZO PRZYKRE PROBLEMY Z GARDLEM :) . NA MOICH MIGDALACH TWORZA SIE BOWIEM CZOPY RETENCYJNE. POLEGA TO NA TYM ZE NA MIDALACH OSADZAJA SIE RESZTKI POKARMU KTORY ROZKLADAJAC SIE POWODUJE NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST. JEST TO DLA MNIE BARDZO KREPUJACE. BYLAM U LARYNGOLOGOW ALE ZADEN NIE POTRAFI MI POMOC. MOZE KTOS PORADZIL SOBIE Z TAKA DOLEGLIWOSCIA I MOGLBY UDZIELIC MI SKUTECZNEJ PORADY. CZY JEDYNYM WYJSCIEM JEST WYCIECIE MIGDALOW? PROSZE O SZYBKA POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę Ci bo nie wiem nic o tej chorobie :)

Ty chyba byłaś u konowałów. Nie chce mi się wierzyć aby Ci nie mogli pomóc. Radzę Ci poszukać dobrego laryngologa. Rozpytaj znajomych a znajdziesz. Może w innym mieście...Jesli nikt Ci nikogo nie poleci to idź do dobrej prywatnej przychodni lub na szpitalny oddział laryngologii i tam spytaj pielęgniarki (one wszystko wiedzą o lekarzach, który dobry i gdzie przyjmuje na 2-etat). Nie lecz sie sama, bo stracisz kupe kasy a efektu nie będzie. Prawdopodobnie wystarczy jakiś odpowiednio dobrany antybiotyk+ osłonowe. Nie przypuszczam aby wycięcie migdałów uratowało tą sytuacje, bo bakterie znajdą sobie inne miejsce (np. krtań) i co wtedy?

Życzę szczęścia :)

Pozdro, Krakusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całej rozciągłości popieram Krakusię, a jeżeli już faktycznie zajdzie koniecznośc zabiegu to napewno nie całkowite wycięcie migdałków tylko podcięcie i oczyszczenie ,taki zabieg miały moje dzieci i bardzo im to pomogło. Nie mają żadnych problemów gardłowych. Pozdrawiam i papatki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podam ci przepis na propolis 12 spirytusu, 1l miodu wielokwiatowego, 10 dkg propolisu, 12 kg pyłku pszczelego. Propolis zalej spirytusem i odstaw na 14 dni{od czasu do czasu potrząsając}. Zmielić pyłek . Po 2 tygodniach odlej spirytus i wymieszaj z miodem i pyłkiem. Pij 2 razy dziennie po 1 łyżeczce rozpuszczonej w 1 szkl przegotowanej wody. Pozostały osad z propolisu przetrzyj przez sitko i zachowaj sobie, ponieważ nie ma lepszego leku na bolące miejsca {stawy, zęby itp.}. Ja bardzo często miałam anginę, od pol roku zażywam propolis i do tej pory jest spokój. Spróbuj może to ci pomoże, nawet jeżeli wycięłaś już migdałki to możesz to pić. Wzmocnisz cały swój organizm. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jesli jeszcze nie usunełaś migdałków i do tej pory walczysz z tą przykrą dolegliwoscia to znam skuteczny sposób aby sie tego pozbyc . Należy gardło płukać roztworem wody utlenionej tzn 1 szklanka wody +1 łyzka wody utlenionej najlepiej po kazdym posiłku .A jeśli nie ma takiej możliwości to przynajmniej 2x dziennie .Powinno pomóc Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.