Skocz do zawartości

Życie Forum


shoffix

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Hej, można tu znaleźć niezłe przepisy i rady (co dwie głowy to nie jedna), jestem tu od niedawna, a już ta strona przyniosła mi wiele pomysłów na ciasta. Mam ostanio dużo wolnego czasu, który mogę wykorzystać na pieczenie. Gdy go nie mam pozostaje mi tylko ciacho z cukierni, a to nie to samo co domowe. Obiecuję pisać częściej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

No co z tą karuzelą? Prądu zabrakło? Zaglądam codziennie, nawet po kilka razy, a tu taka martwa cisza. A przecież to forum jest jednym z najlepszych!!! W.Ż. jest nudne, i komentarze czasem mało sympatyczne. A przecież chodzi o to, żeby było miło i konstruktywnie, prawda? Fakt, nie każdy ma teraz tyle wolnego czsu co ja, mam złamaną lewą rękę, więc pozostał mi komputer. Kiedyś dzieliłam internet z synem (18 lat), ale mam już własny dostęp za 80 zł. i jestem niezależna, no, prawie. Marcin, tak się składa, że i ja piszę pracę magisterską, więc wiem jaka to orka. Co prawda jestem od Ciebie dwa razy starsza, i pewnie dziedziny mamy różne, ale solidaryzuję się z Tobą!! :shock: To, że jestem 'uszkodzona' nie przeszkadza mi piec i gotować, odkryłam nowe zastosowania dla zębów, kolan i innych części ciała :oops: Ale tak w ogóle, to nie jest mi do śmiechu, nie mogę spać z powodu bólu i najgorsze, zaczęłam ćwiczenia a mam straszne przykurcze ścięgien i chyba pomiażdżone wiązadła ścięgien :mrgreen: Odzywajcie się do mnie, bo umrę z nudów. Please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - ja już swoją pracę napisałem - bo nie wiem Pola czy myślisz, że ja piszę :P Ale teraz właśnie Dorota kończy swoją pracę magisterską - i jak tylko to się stanie to to forum i smaczny.pl będzie jej priorytetem - mimo wszystko jesteśmy oboje na forum praktycznie non stop - czytamy Wasze wypowiedzi i staramy się odpowiadać w miarę możliwości.

Jednak jak Pola napisała - tylko konstruktywnie :D Dlatego może nie zawsze możemy pomóc. A po co pisać dla samego pisania. Może dlatego wydaje się, że na forum jest cisza - ale tak zdecydowanie nie jest. Zresztą może właśnie to jest wartość tego forum - jak ktoś coś piszę to w 99% nie jest to wypowiedź w stylu "dobre", albo "niedobre" :mrgreen: tylko bardzo często jest jakaś porada, jakiś argument dlaczego dobre, a dlaczego niedobre :P

Podam Wam statystyki z ostatnich "czasów".

Wtorek - 8 sierpnia: 1530 osób

Piątek - 11 sierpnia: 1604 osoby

W weekend w zeszłym tygodniu: sobota - 1065 osób, niedziela 1167 osób.

Średnio każdy robi na stronie około 14 odsłon.

W miesiacu jest na forum około 40 tysiecy osób, odsłon strony jest 550 tysiecy.

To dotyczy tylko naszego forum - wiele więcej osób odwiedza stronę główną smaczny.pl - ale to może temat na kiedy indziej - może niedługo udostępnimy Wam statystyki strony - tak, żeby każdy mógł sobie zerknąć jak pomyśli, że forum nie żyje i się nie kręci :shock: Możecie być pewni, że jak tutaj coś napiszecie to na 101% przeczyta to bardzo wielu ludzi :D

Jeszcze możecie zerknąć sobie tutaj:

http://ranking.stat.pl/index.php?c=7&s=88

Jak widzicie jesteśmy prawie na topie :oops: Z tygodnia na tydzień "Smaczniaków" :oops: przybywa. I zarówno Wam jak i nam pozostaje się tylko z tego cieszyć :oops::):oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po zamieszczeniu posta zorientowałam się, że Twoja praca jest już z pewnością dawno obroniona. Daty mówią za siebie :shock: Z pewnością masz rację, że wiele osób odwiedza nasze forum (jestem już pełnoprawnym użytkownikiem extra smacznego). Sama wiem, że ciągnie mnie do tej strony i czasem 3 razy dziennie sprawdzam, czy pojawiło się coś nowego. :mrgreen: Ale kiedy zamieszczam przepis i ktoś się na niego skusił, chciałabym wiedzieć jaka jest jego opinia na temat tego przepisu. Ja, piekąc lub gotując coś nowego dzielę się wrażeniami. Właśnie upiekłam 'Bounty". Nie wiem jeszcze jak smakuje, ale jutro, jak tylko spróbuję na pewno zamieszczę swój komentarz, bo wiem, że to miłe. Pozdrawiam, Pola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Katarzynko, wydaje mi się, że raczej to drugie :P Dużymi krokami zbliżają do nas Święta, więc porządki, porządki i jeszcze raz porządki :lol: , zakupy świąteczne (robimy prezenty – a to niestety jest czasochłonne, bo staramy się kupić coś 'odpowiedniego' dla naszych bliskich, przygotowujemy świąteczne menu – a zwłaszcza nasi Forumowicze najpierw szukają czegoś dobrego na forum, piszą listy zakupów, no a później do sklepu – a tam ..... dłuuugie kolejki (coś o tym wiem przed chwileczką wróciłam z Tesco, a tam stałam dobre 40 minut w kolejce do kasy :P??:lol: Pewnie po Świętach będziemy mieli więcej do powiedzenia :lol: A co do pogody to rzeczywiście jest piękna – jest ciepło i przyjemnie na podwórku, aż nie chce się wracać do domu. Prognozy pogody na Święta jeszcze nie słyszałam, ale wolałabym żeby spadł śnieg, bo co to za Święta bez śniegu, nie będzie wiadomo jakie to Święta :lol: ... ale może coś tam poprószy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciała żeby trochę popadało żeby się zrobiło biało , cały urok choinka, śnieg i zapachy z kuchni. Jak byłam mała to święta zawsze kojarzyły mi się z zapachem pasty do podłogi i zapachem pomarańczy :P Teraz już pasty mają inny zapach, a i pomarańcze mniej pachną :lol: Choinka też pachniała w całym domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.