Skocz do zawartości

Polecane produkty kulinarne w naszej kuchni!-ranking


Magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mój ranking 1. Kostki przyprawowe Knorr (bazylia, tymianek, czosnek, cebulka) 2. PIĄTNICA - serki,kefiry... 3. Vegeta ale w czerwonym opakowaniu 4. Olej Kujawski 5. Mąka poznańska Lubella 6. Makarony Lubella 7. Woda Żywiec 8. Proszek do prania PERSIL 9. Majonez rzymski Fruktus 10. Płyn do naczyń Ludwik cytrynowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sos WORCESTERSHIRE firmy Heinz-sto razy lepszy od sosu typu magi,do wszystkich zup,mięs,sałatek oraz SOS IMBIROWY Z SOJĄ z Tao Tao-znakomity do marynat mięsnych,drobiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

w moim domu królują >>ketchup i przecier Włocławek już od wielu, wielu lat >>przyprawy Kamis, szczegolnie do kawy i pieprz kolorowy >>Nescafe 3w1 >>serek wiejski z piątnicy albo almette >>majonez Winiary >>margaryna Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałabym dodac: Przyprawe do kurczaka Kamis, budynie dr Oetkera, dla mnie niezastapione, zgadzam sie z marka Pudliszki, co do przypraw ,,codziennych"dla mnie Jarzynka z Winiar.Z chemii gospodarczejdla mnie faworyci to: proszek Wizir Sidolux Produkty Floor i mr.Siłacz płyn do okien Clin biały Płyn do płukania ,,E "niebieski Pozdrawiam i zycze Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,produkty przeze mnie używane najcześciej to: -majonez Winiary -ketchap Pudliszki -pasztet w puszce Podlaski -mleko Łaciate -masło roslinne w plastikowym opakowaniu -herbata Saga -galaretki i kisielki Gellwe -Przyprawa do potraw Kucharek -proszek do prania Ariel bądż Vizir -płyn do płukania E lub Silan To by było na tyle z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moje produkty codziennegu użytku to: ketchup pudliszki musztarda reypol majonez winiary przyprawa do kurczaka kamis przyprawy firmy prymat (niezastapiona przyprawa do ziemniaków i bigosu) maggi w plynie winiary kostki rosolowe i warzywne winiary kukurydza i groszek z puszki z biedronki naprawde polecam herbata lipton masło śmietankowe extra z krasnegostawu A z produktów chemicznych: płyn do naczyń pur (świetne zapachy) proszek do prania E (też świetnie pachną) płyn do płukania lenor (świetny jest zielony) To tyle ale się rozpisałam :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mój ranking produktów: 1. Przyprawa w płynie- Kamis 2. Majonez kielecki. 3. Musztarda sarepska Kamis. 4. Chrzan (nie pamiętam firmy). 5. Pieprz kolorowy i czarny mielony Kamis. 6. Kostki rosołowe Knorra. 7. Herbata Saga lub Lipton albo Earl Grey.;; Kawa tylko rozpuszczalna Nescafe Classic. 8. Płyn do mycia naczyń Ludwik lub E z balsamem. 9.Papier toaletowy i chusteczki higieniczne Regina. 10. Płyn do prania Silan w żółtej butelce lub jasnofioletowej i Lenor w turkusowej butelce(innych raczej nie używam). 11. Proszek do prania Wizir do białego i koloru. Nie wszystko wyszczególniłam jest sporo produktów których używam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakiś czas temu kupiłam smażoną cebulkę suszoną-złota i pachnąca,mówię Wam-rewelacja! Używam jej do posypywania ziemniaków, do buraczków czerwonych,nawet dzieci biorą na kanapki czy do hot-dogów.Jak robię tłuczone ziemniaki to wsypuję trochę i ugniatam z ziemniakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mój ranking przypraw które używam: - vegeta - kostki drobiowe Winiary - maga Winiary -musztarda Roleski - kechup Dawtona - majonez rzymski Fruktyus - makaron aga - herbata lipton - kawa Maxwell Hause - masło extra - margaryna zwykła ewentualnie kasia - proszek do prania ariel - płyn silan fioletowy ewentualnie zielony Jest wiele produktów które używam ale na tych zakończe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.