Skocz do zawartości

Polecane produkty kulinarne w naszej kuchni!-ranking


Magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tylko nie pomyl się, bo my piszemy o majonezie Mosspol, a w sklepach częściej można trafić na majonez Mosso. - Wyglądem nie różnią się zbytnio - bardzo podobna kolorystyka, etykietka itd, ale smak zupełnie inny :D - ale pomylić się nietrudno, więc uważaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam na myśli bardziej to, że dla mnie jest on super frajdą :D . Christina jeśli Ci bardzo zależy na tym majonezie, to jest taki sklep internetowy eden, gdzie go sprzedają. Siedzibę mają w Warszawie, także mogłabyś go łatwo dostać :P

Mam taką zasadę - nie kupuję pożywienia w sprzedaży wysyłkowej. A jeśli chodzi o sklep "Eden", to na stronce jest napisane, że sprzedają majonez Mosspol, a na zdjęciu jest Mosso :)  - więc dodatkowo nie mogę mieć pewności, który by przysłali...

Wiem, że u producenta, w Ustanowie k/Piaseczna sprzedają ten majonez hurtowo i detalicznie, ale to trochę za daleko dla mnie...

Znajdę go w końcu w jakims sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zbyt duzego wyboru (Niemcy), wiec moi - tu dostepni - faworyci, to: Majonez Hellmanns Babuni Polskie galaretki Ogorki kiszone w beczulkowatym sloiku Moj Synek uwielbia poskie chrupki kukurydziane, polska orezade i cukierki Rolada ustrzycka - ulubiona mojego meza a za czym moj maz przepada (rodowity Niemiec) jesli chodzi o nasze "narodowe" trunki: wodka Bols.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja też będę się za nim rozglądać, ale już dawno nigdzie go nie widziałam...

Podejrzewam, że najprędzej będzie w jakimś sklepie, w okolicach Piaseczna, bo stamtąd to już o krok od producenta :razz: ale mieszkam w drugim końcu Warszawy i do Piaseczna mam kawał drogi...

Witam Christina!!!

Znalazłam się całkiem przypadkowo na tej super stronie(a szkoda) :razz: ,i nie mogę uwieżyć że są miłośnicy mojego Majonezu Napoleońskiego,naprawdę jest mi bardzo miło:)że wszystkim tutaj dającym opinie smakuje.

Niestety nie jesteśmy w stanie wszędzie być,chodzi mi o supermarkety,dla nich wstawić to znaczy dać rabaru z 40%!!

Dziekuję i pozdrawiam. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby niezwykle miło otrzymać rabat i to aż 40% dla mojego ulubionego i to od wielu lat, majonezu :razz: Szkoda, że tak rzadko można go znaleźć w sklepach - a majonez (i wszelkie sosy) firmy Mosso, mogą się, przy Mosspolu, schować w głebi półek sklepowych :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.