Skocz do zawartości

Polecane produkty kulinarne w naszej kuchni!-ranking


Magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Więc robimy ranking produktów ,naszym zdaniem dobrych i smacznych: Majonez kielecki , Keczup Pudliszki łagodny, Koncentrat pomidorowy Pudliszki :) Wpisujcie ,wasze dobre produkty ,które zawsze smakują i nie zawodzą.Czyli godne polecenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam na rankingu http://www.smaczny.pl/forum//public/style_emoticons//icon_exclaim.gif http://www.smaczny.pl/forum//public/style_emoticons//icon_exclaim.gif http://www.smaczny.pl/forum//public/style_emoticons//icon_exclaim.gif

Ja zdecydowanie podpisuję się pod:

:) majonezem kieleckim, chociaż zdarza się, że korzystam też z majonezu 'Winiary' również jest dobry;

:) ketchupem Pudliszki - zarówno pikantnym (za którym przepada Marcin) jak i łagodnym;

:P wszystkim, co nazywa się Pudliszki (tj. koncentrat pomidorowy, kukurydza w puszce, zielony groszek w puszce itd.)

Z wykorzystaniem tych produktów wychodzą mi wszystkie dania, sałatki, nawet kanapki :D.

Razem z Magdaleną czekamy na Wasze godne polecenia produkty.

Pozdrawiam :D

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Do potaw godnych polecenia dodałabym: - ketchup "Kotlin" ziołowy - wspaniały dodatek do pizzy,zapiekanek,kanapek... - wszystkie rodzaje musztardy z "Kamisa" - od łagodnych poprzez ostre i pomidorowe... dla każdego coś miłego... oczywiście podniebienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

na dzień dzisiejszy ja polecam przyprawy w kostkach Knorr, które całkiem niedawno pojawiły się na rynku. są naprawde świetne, a szczególnie czosnek i cebulka

Zgadzam sie z tym że te małe kosteczki knorr są świetne a cebulka i czosnek to po porostu rewelacja .Moim zdaniem knorr ma dobre produkty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odnośnie przypraw KNORR-a - bardzo dobre są 1. przyprawy do sałatek w małych saszetkach np. winegret, do mizerii ... (dodatkowo na opakowaniu podane przepisy na sałatki i surówki), 2. ketchup HELLMANNS - doskonały do sałatek typu "gyros", 3. marynaty do mięs - przy ich pomocy można "wyczarować" niebiańskie pieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja z Roleskiego uwielbiam musztardę francuską, mogę ją jeść łyżką!!! PUDLISZKI- zdecydowanie i KIELECKI, ale wiem, że w niektórych rejonach nie ma Kieleckiego tylko KĘTRZYŃSKI - też super. Chrzan POLONAISE, drogi ale nie ma lepszego. Często też w mojej kuchni goszczą przyprawy PRYMAT, a zwłaszsza TZATZIKI - do których zawsze biorę serek BIELUCH. I nie gotuję innego ryżu jak SONKO PARBOILED!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.