Skocz do zawartości

Wkrótce nowość - Twoja własna, internetowa Książka Kucharska


Marcin

Co myślisz o możliwości stworzenia własnej Smacznej Książki Kucharskiej?  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Fajnie - b?dzie wi?cej sprawdzonych przepisów
      13
    • Super - za?o?e jak tylko b?dzie to mo?liwe
      9
    • Jest mi to oboj?tne - jak inni chc? niech korzystaj?
      2
    • Uwa?am, ?e to z?y pomys?
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Wkrótce wortal smaczny.pl udostępni możliwość zamieszczenia Twoich własnych przepisów.

Wystarczy się zarejestrować, zalogować w serwisie i już zyskujemy możliwość dodawania własnych, sprawdzonych przepisów.

Co zyskasz?

- Twoje przepisy będą widoczne w internecie pod adresem: twoja_nazwa.smaczny.pl

- Łatwo przekażesz przepis znajomym, nawet na drugim końcu Polski - wystarczy podać im łatwy adres, aby w estetyczny sposób zaprezentować im Twój przepis

- Z Twoich przepisów skorzystają wszyscy użytkownicy serwisu www.smaczny.pl

- W Twojej Książce Kucharskiej będziesz mogła/mógł zamieścić Twoje ulubione przepisy z wortalu smaczny.pl, lub też przepisy innych użytkowników.

- Do każdego przepisu będziesz mógł/mogła dodać do 3 zdjęć

I to wszystko zupełnie za darmo! Ten punkt się zmienił

Opcja będzie dostępna już niedługo (trwają ostatnie testy), tymczasem chciałbym poznać Twoje zdanie na jej temat - ankieta powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Wkrótce wortal smaczny.pl udostępni możliwość zamieszczenia Twoich własnych przepisów.

Wystarczy się zarejestrować, zalogować w serwisie i już zyskujemy możliwość dodawania własnych, sprawdzonych przepisów.

Co zyskasz?

- Twoje przepisy będą widoczne w internecie pod adresem: twoja_nazwa.smaczny.pl

- Łatwo przekażesz przepis znajomym, nawet na drugim końcu Polski - wystarczy podać im łatwy adres, aby w estetyczny sposób zaprezentować im Twój przepis

- Z Twoich przepisów skorzystają wszyscy użytkownicy serwisu www.smaczny.pl

- W Twojej Książce Kucharskiej będziesz mogła/mógł zamieścić Twoje ulubione przepisy z wortalu smaczny.pl, lub też przepisy innych użytkowników.

- Do każdego przepisu będziesz mógł/mogła dodać do 3 zdjęć

I to wszystko zupełnie za darmo!

Opcja będzie dostępna już niedługo (trwają ostatnie testy), tymczasem chciałbym poznać Twoje zdanie na jej temat - ankieta powyżej.

Witaj Jolu, propozycję akceptuję, dołanczam się do Was bez żadnego zastanowienia. Zapowiada się wspaniała atrakcja, pozdrawiam

ina 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - jak widzicie z różnych względów zmienił się punkt dotyczący opłat za książki i dostępu do nich. Rozważaliśmy różne za i przeciw i przeważyła opcja płatnej wersji serwisu. Dlaczego: 1. jakość strony - strona na którą będą fundusze będzie lepsza - będziemy mieli więcej czasu na jej przygotowywanie - strona będzie szybciej działała - jeżeli książki byłyby bezpłatne dodawanych przepisów byłoby mnóstwo - nasz czas poświęcony na ich przeglądanie/szukanie czy nie ma plagiatów itp byłby bardzo duży 2. koszty fizycznego utrzymania strony - strona z większą liczbą przepisów miałaby więcej użytkowników - utrzymanie takiej strony np. z reklam raczej nie wchodziłoby w grę. Podeprę się przykładem innej bardzo dobrej i bardzo popularnej strony z przepisami kulinarnymi (z możliwością dodawania własnych przepisów). Obserwowałem trochę co się na niej dzieję i co zaobserwowałem: zdażały się osoby kopiujące przepisy, znalezienie i potwierdzenie takich przypadków z pewnością zajmowało czas. W tej chwili strona wprowadziła dobrowolne opłaty na jej utrzymanie (co zresztą w pełni rozumiem). Nie uważam, że to zły pomysł jednak z pewnością pojawią się (i chyba już pojawiły) głosy - a dlaczego ja mam płacić, żeby inne osoby korzystały ze strony za darmo? Dlatego też po analizie wielu za i przeciw uznaliśmy, że najuczciwiej i najlepiej (dla Was i dla nas) będzie wprowadzenie płatnej wersji strony z możliwością dodawania przepisów. Mam nadzieję, że 2 zł miesięcznej opłaty nie uznacie za chęć wyzyskiwania Was przez nas :) - tym bardziej, że oczywiście opcja ta jest w pełni dobrowolna i nie pozbawi Was możliwości oglądania bezpłatnej wersji strony - myślę, że może nawet poprawić jej jakość. Pozdrawiam i zapraszam do rejestracji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.