Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Marcin

Wkrótce nowość - Twoja własna, internetowa Książka Kucharska

Co myślisz o możliwości stworzenia własnej Smacznej Książki Kucharskiej?  

24 użytkowników zagłosowało

1. 1.

• Fajnie - b?dzie wi?cej sprawdzonych przepisów
      13
    • Super - za?o?e jak tylko b?dzie to mo?liwe
      9
    • Jest mi to oboj?tne - jak inni chc? niech korzystaj?
      2
    • Uwa?am, ?e to z?y pomys?
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Wkrótce wortal smaczny.pl udostępni możliwość zamieszczenia Twoich własnych przepisów.

Wystarczy się zarejestrować, zalogować w serwisie i już zyskujemy możliwość dodawania własnych, sprawdzonych przepisów.

Co zyskasz?

- Twoje przepisy będą widoczne w internecie pod adresem: twoja_nazwa.smaczny.pl

- Łatwo przekażesz przepis znajomym, nawet na drugim końcu Polski - wystarczy podać im łatwy adres, aby w estetyczny sposób zaprezentować im Twój przepis

- Z Twoich przepisów skorzystają wszyscy użytkownicy serwisu www.smaczny.pl

- W Twojej Książce Kucharskiej będziesz mogła/mógł zamieścić Twoje ulubione przepisy z wortalu smaczny.pl, lub też przepisy innych użytkowników.

- Do każdego przepisu będziesz mógł/mogła dodać do 3 zdjęć

I to wszystko zupełnie za darmo! Ten punkt się zmienił

Opcja będzie dostępna już niedługo (trwają ostatnie testy), tymczasem chciałbym poznać Twoje zdanie na jej temat - ankieta powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł rewelacyjny. Oczywiście chętnie założę swoją książkę Bahus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wkrótce wortal smaczny.pl udostępni możliwość zamieszczenia Twoich własnych przepisów.

Wystarczy się zarejestrować, zalogować w serwisie i już zyskujemy możliwość dodawania własnych, sprawdzonych przepisów.

Co zyskasz?

- Twoje przepisy będą widoczne w internecie pod adresem: twoja_nazwa.smaczny.pl

- Łatwo przekażesz przepis znajomym, nawet na drugim końcu Polski - wystarczy podać im łatwy adres, aby w estetyczny sposób zaprezentować im Twój przepis

- Z Twoich przepisów skorzystają wszyscy użytkownicy serwisu www.smaczny.pl

- W Twojej Książce Kucharskiej będziesz mogła/mógł zamieścić Twoje ulubione przepisy z wortalu smaczny.pl, lub też przepisy innych użytkowników.

- Do każdego przepisu będziesz mógł/mogła dodać do 3 zdjęć

I to wszystko zupełnie za darmo!

Opcja będzie dostępna już niedługo (trwają ostatnie testy), tymczasem chciałbym poznać Twoje zdanie na jej temat - ankieta powyżej.

Witaj Jolu, propozycję akceptuję, dołanczam się do Was bez żadnego zastanowienia. Zapowiada się wspaniała atrakcja, pozdrawiam

ina 12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż - jak widzicie z różnych względów zmienił się punkt dotyczący opłat za książki i dostępu do nich. Rozważaliśmy różne za i przeciw i przeważyła opcja płatnej wersji serwisu. Dlaczego: 1. jakość strony - strona na którą będą fundusze będzie lepsza - będziemy mieli więcej czasu na jej przygotowywanie - strona będzie szybciej działała - jeżeli książki byłyby bezpłatne dodawanych przepisów byłoby mnóstwo - nasz czas poświęcony na ich przeglądanie/szukanie czy nie ma plagiatów itp byłby bardzo duży 2. koszty fizycznego utrzymania strony - strona z większą liczbą przepisów miałaby więcej użytkowników - utrzymanie takiej strony np. z reklam raczej nie wchodziłoby w grę. Podeprę się przykładem innej bardzo dobrej i bardzo popularnej strony z przepisami kulinarnymi (z możliwością dodawania własnych przepisów). Obserwowałem trochę co się na niej dzieję i co zaobserwowałem: zdażały się osoby kopiujące przepisy, znalezienie i potwierdzenie takich przypadków z pewnością zajmowało czas. W tej chwili strona wprowadziła dobrowolne opłaty na jej utrzymanie (co zresztą w pełni rozumiem). Nie uważam, że to zły pomysł jednak z pewnością pojawią się (i chyba już pojawiły) głosy - a dlaczego ja mam płacić, żeby inne osoby korzystały ze strony za darmo? Dlatego też po analizie wielu za i przeciw uznaliśmy, że najuczciwiej i najlepiej (dla Was i dla nas) będzie wprowadzenie płatnej wersji strony z możliwością dodawania przepisów. Mam nadzieję, że 2 zł miesięcznej opłaty nie uznacie za chęć wyzyskiwania Was przez nas :) - tym bardziej, że oczywiście opcja ta jest w pełni dobrowolna i nie pozbawi Was możliwości oglądania bezpłatnej wersji strony - myślę, że może nawet poprawić jej jakość. Pozdrawiam i zapraszam do rejestracji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czekam na wszystkich :) Pani Halina (ina12) przystąpiła do extra.smaczny.pl jako pierwsza osoba :) Jeszcze nie dodała co prawda przepisów ale myślę, że to kwestia czasu :oops: Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi