Skocz do zawartości

Likier toffi


arabika

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie przejmuj się Aida faceci czasem tak maja i nie wszyscy lubią słodkie likierki? :D .Mój mąż też za nimi nie przepada ale dotrzymuje mi towarzystwa racząc się swoim ulubionym trunkiem Z takiego rozwiązanie wszyscy są zadowoleni :D Jeśli chodzi o mleko to też często kupuje je w LIDU. Puszki są mniejsze i dlatego ten likierek nie wychodzi taki gesty....... Co do malibu to szczerze polecam …Może też Twojemu mężowi zasmakuje :-) Pozdrawiam wszystkich serdecznie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Ja również robię taki likier toffi,ale zamiast wódki dodaję do niego koniak,smak jest równie wyśmienity jak z wódką,albo nawet trochę lepszy.Zauważyłam,że tego likieru nie można przechowywać w lodówce bo się cukrzy i jak się popija to czuć takie maluteńkie grudki cukru,a jak stoi w temperaturze pokojowej to nic się z nim nie dzieje. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

mam malutką podpowiedż-można już dostać gotowy krem karmelowy wtedy nie trzeba tyle gotować tych puszek z mlekiem a zawsze to jakas oszczędność/chociażby na następną porcję/.ja osobiście kupuję go w Kauflandzie-waga 400g zaw.tłuszczu 9%,cena okolo 4 zł. Można kupić kilka i zawsze jest gotowy gdy jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Likier Toffi spotkałam pod inna nazwa na www tj. BAILEY'S bo w smaku jest podobny do Bailey's Irish Cream (na studencką kieszeń za drogi :razz: ) Lubię z lodem ,niewielką ilością kawy rozpuszczalnej i troche mniej wodki niż w przepisie) Pycha :razz: Dzięki za MALIBU z pewnością spróbuję..:razz: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Czytałam w poprzednich postach, że kupujecie mleko skondensowane, w puszkach, w Lidlu. Nie wiem, czy ja mam problemy ze wzrokiem (do tej pory nie miałam żadnych :P) i nie mogę go wypatrzyć, czy też w tym Lidlu, koło mnie, akurat nie ma tego mleka :grin: Może ktoś z Was dysponuje fotką puszki mleka z Lidla? - Gdy będę wiedziała jak wygląda, to może go już nie przeoczę :grin: Chętnie wypróbowałabym ten przepis na "mleko od wściekłej krowy" :P - za niewiele ponad miesiąc mam urodzinki, więc będzie okazja :grin: Jeszcze pytanko, dla pewności - czy skondensowane mleko, po gotowaniu (ok. 3 godz.) musi stać w lodówce, jeśli nie jest otwierane? - Mnie się wydaje, że nie musi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... przechodziłam obok kawy 2 razy i nie było tam żadnych puszek, ani mleka (nawet w kartonikach). Była tylko "śmietanka" w proszku... A ten gotowy karmel też jest u Was w Lidlu? :grin: - gotowego także szukałam i koło mnie nie ma :grin: Może przed świętami tak wszystko wymiotło... ale jakiś czas temu, też szukałam gotowego karmelu (lub czegoś podobnego) i była tylko masa czekoladowo-orzechowa (podobna do nutelli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szkoda :D Do Kauflanda mam bardzo daleko, ale może kiedyś się tam wybiorę i poszukam, czy może tam jest tańsze mleko skondensowane, w puszkach... Gdy siostra będzie jechać ze znajomymi do Macro, to poproszę, żeby kupili mi zgrzewkę słodzonego mleka - przyda się też do ciast :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.