Skocz do zawartości

Dieta Kopenhaska...


zazula226

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba Dorotko masz racje. Zaczne z ta dieta po swietach.Bbedzie wtedy co zrzucac, tym bardziej ze jest bardzo prawdopodobne ze pojedziemy z corcia do tesciowej do Texasu na swieta. A tam jak zwykle same pysznosci produkcji mamusi. Pamietam co bylo w tamtym roku jak bylam w ciazy i bylismy tam na Thanksgiving. Mama to doslownie mnie rozpieszczala i podsuwala same smakolyki zeby dzidzia rosla. No i na kolejnej wizycie okazalo sie ze zamiast regulaminowych2,5 funta czyli 1 kg przybralam tych funtow chyba z 8! Tak ze chyba najlogiczniej bedzie jak zaczne odchudzanie po nowym roku i to bedzie moje noworoczne postanowienie. Ale rozpiska wisi juz na lodowce. Powoli przygotowuje sie psychicznie do tego nie lada wysilku.( zwlaszcz ze jestem okropnym lasuchem, chociaz ostatnio probuje slodycze zastapic suszonymi owocami, orzechami i swiezymi owocami).Mam tylko jedno pytanko a mianowicie: czy tam chodzi o 2 do 3 szklanek jogurtu czy tez o dwie trzecie szklanki jogurtu? Dzieki. Agusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Mam tylko jedno pytanko a mianowicie: czy tam chodzi o 2 do 3 szklanek jogurtu czy tez o dwie trzecie szklanki jogurtu? Dzieki. Agusia

Tak sprawdzałam dwa razy i tam było podane od 2 do 3 szklanek jogurtu naturalnego (osobiście wydaje mi się, że to trochę dużo)

Agusiu - trzymam kciuki za Ciebie po świętach,

Pozdrawiam mikołajkowo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Proszę Cie o pomoc jestem na 3 dniu i rano odruchowo przed wyjsciem z dzieckiem do przedszkola włozylam gume do zucia do ust no i dopiero po powrocie czyli jakies pół godzinki zorientowalm sie. Prosze czy musze zaczynac od nowa?? Pozdrawiam renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie bardzo dla mnie wazne - jestem 2 dzien na kophenhaskiej i wczoraj wieczorem jak wrocilam z dworu napilam sie z 3 szklanki cieplej herbaty zwyklej czarnej z cytryna z wieloma slodzikami-taki mialam wczesniej nawyk,naprawde chcialam sie tego napic, wielbiam pic tak herbate a w dodatku tak mi bylo zimno,ze stwierdzilam a co mi tak i mam wlasnie pytanie czy nie zrobilam czegos glupiego ,czy powinnam przerwac przez to diete, wydaje mi sie ze nie-przeciez to by byla paranoja-w slodziku cukru nie ma, a cytryna?komu zaszkodzila kiedykolwiek?! Dzieki z giry za pomoc, jakby ktos chcial rozwiazac moj problem napiszcie do mnie - gg 1268819 dziekuj z gory:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ta dieta jest straszna!!! Jak tak czytam jak się katujecie, to nie mogę w to uwierzyć, że można popadać w takie skrajności. Ja wiem, że każdy chce schudnąć szybko, ale takie chudnięce jest bardzo szkodliwe dla organizmu, a co gorsza, działa negatywnie na psychikę. Czy nie lepsza jest dieta długofalowa a przynosząca nie tylko korzyść dla oka ale i zdrowia? Polecam dietę South Beach, tam przynajmniej, mimo ograniczeń, nie jest się głodnym, a nawet nie można być głodnym. Skoro zastanawiacie się nad herbatą lub gumą do żucia, to na tej diecie , którą proponuję na pewno schudniecie do 6 kg w 3 tygodnie. Ja podjadałam i schudłam 3 kg, a potem znowu trzy, nie głodując. (Fakt, bez ciast, ziemniaków, chleba, ryżu, ale tylko dwa tygodnie). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się z obą zgadzam, Pola. Byłam 2 razy na diecie kopenhaskiej. Schudłam- fakt, ale potem znów przytyłam a do tego całkowicie rozregulowałam sobie przemianę materii. Teraz też jestem na diecie,ale robię to w sposób mądry- pod kierunkiem lekarza. Mam nadzieję, że tym razem efekt będzie trwały. Pozdrawiam serdecznie. Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Racja-racja kochane-kopenchaska to niestety nie jest dobra dieta..katujecie organizm z gubicie wode a nie tkanke tłuszczowa..diety krótko fazowe nie polegaja na schudnięciu-ale nazgubieniu wody-wierzcie mi-odchudzam sie od...od...od zawsze :wink: ważyłam 95 kg a doprowadziłam sie do takiego stanu przez własnie tego typu diety...udało mi sie schudnąc 30kg-doszlam do wagi 65kg! ale nie dzieki dietom cud..trwalo to znacznie dłużej,i było to-najpierw liczenie kalorii a potem montignac..i wierzcie mi-z czystym umieniem polecam montignaca...nie byłam glodna jadłam prawie wszystko,na co miłam ochote..baaa odzwolona jest nawet czekolada 70% kakao...orzechy.. narawde kochani-szkoda czasu na diety 2-3 tygodniowe..one zawsze powoduja jojo..a tego przecierz nienawidzmy... dajcie sobie wiecej czasu ,napewno warto,a efekty-choc przychodza wolniej-sa trwalsze i napewno my....dietetyczki :wink: bedziemy zdrowsze :razz: pozdrawiam serdecznie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.