Skocz do zawartości

Dieta Kopenhaska...


zazula226

Rekomendowane odpowiedzi

Gość puma244ok

witam wszystkich zaczynam po raz czwarty od jutra dwa razypo dwa dni wytrzymalam i raz trzy i to nie dlatego ze ciezko lecz chyba mam za slaba wole po powrocie do domu z pracy gotuje mezowi kolacje i strasznie ciezko mi sie oprzec zapachom w kuchni:oops::P. Od jutra ponawiam probe .... moze akurat sie uda chciala bym schudnac do 58kg waze w porywach od 62 do 65kg nie wiem od czego to zalezne a po tych trzech dniach waga pokazala 60kg to zapewne wynik po utracie wody z organizmu. trzymam za wszystkich kciuki i niedlugo sie odezwe :P od jutra zaczynam!!!!!!:) :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

ja jestem na diecie od wczoraj. zeszłam już dwa kilogramy. :wink: jestem osobą, która bardzo dużo jadła na noc, bałam się jedzenia kolacji, ale okazało się, że w ogóle wieczorem nie odczuwam głodu. orientuję się ktoś może, czy można zażywać jakieś leki podczas diety? bierze mnie grypa i w dodatku mam pierwszy dzień okresu, więc chciałabym się jakoś poratować.;) ps.: mimo w/w dolegliwości nie odczuwam żadnych negatywnych skutków diety. pozdrawiam. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

zeby nie bylo ze wszyscy sa na protalu to melduje ze jestem na diecie, ktora sama sobie ustalilam w duzej mierze opartej na kopenhaskiej z tym ze posilkow jest wiecej,owoce codziennie, jajka nie tylko gotowane ale i smazone na kropli oliwy z oliwek, mam zamiar przetrwac 13 dni, nie pracuje wiec nie mam z tym problemu, po ciazy zostalo mi troche zbednych kilogramow, dzis 3 dzien i 1,5kg mniej, czuje sie swietnie i lzej przede wszystkim :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

to znów ja. moja dieta zakończyła się w 4 dniu. bardzo poważny problem rodzinny i stres zabijany jedzeniem. -.- ale od poniedziałku zaczynam od nowa i już powoli przygotowuje organizm na mniejszą ilość kalorii. :mrgreen: 3majcie kciuki kochane Smakoszki. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

hej Kobitki. Dziś zaczynam diete nie wiem czy dotrwam do końca. Byłam już na diecie dukana troche schudłam ale waga znowu powróciła i jeszcze doszły dodatkowe kilogramy. Nie mam silnej woli, a jeszcze mam skłonności do tycia. Ale teraz powiedziałam, że dam rade !!! Kiedyś stosowałam diete kopenhaską, ale to było bardzo dawno temu. Stosowałam ją wtedy tak naprawde gdy nie musiałam tego robić. Teraz jestem mamą zaraz dwu letniego chłopca.Jak to się mówi, że przy dzieciach tyle pracy... a mi jakoś kg nie spadają, a wręcz przeciwnie. Źle czuje SIĘ sama ze sobą ;( Chciała bym na tej diecie by spadło troche kG, najbardziej brzuch (po ciązy) i boczki...a po tych 13 dniach - chciała bym zmienić swoje odżywianie :( Nie ma chętnych którzy zaczynają dietę ? Może jakaś grupa wsparcia ?

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Stosowalam Diete Kopenhaska i musze przyznac ze przez 13 dni schudlam 5kg liczylam na wiecej, organizm mialam oslabiony i nie czulam sie najlepiej podczas stosowania jej. Jezeli ktos chce ja stosowac to po niej trzeba sie mocno pilnowac, minąl rok i przytyłam 12 kg,tragedia!!fakt ze sie nie pilnowalam, ale nie polecam jej.Teraz stosuje diete Dukana i mam nadzieje ze dobrze mi pojdzie i ze dotrwam do konca, ze beda tego efekty:) POZDRAWIAM

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja niestety nie jestem w stanie dotrwać do końća wybranej przez siebie diety, zawsze ąłmię się przed zakończeniem jej, chybanie jestem stworzona do bycia na diecie teraz postanowiłam po prostu jeść mniej i więcej ćwiczyć, ograniczyć słodycze i mam nadzieję ze efekty będą dużo lepsze niż po jakiej kolwiek diecie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam serdecznie! To znowu ja po baaardzo dlugiej przerwie! Kiedys robilam diete kopenhaska ale to glodowka przyznacie sami,! Rok temu wykryto u mnie duza niedoczynnosc tarczycy! Tak wiec od roku lecze sie i wzdycham gdy staje na wage bo nie moge nic zrzucic, wrecz przeciwnie tyje od samego patrzenia na jedzenie! Przemiana materii do kitu! Ostatnio. Znajoma polecila mi fajna diete na przyspieszenie metabolizmu! Brzmi dobrze, podobno dziala a przede wszystkim nie jest sie na niej glodnym! Czy ktos jest zainteresowany! . Chetnie sie nia podziele! Nie wiem tylko czy niektore. Skladniki beda dla was dostepne! Ja mieszkam w USA wiec niektore produkty sa inne ale mysle ,ze daloby rade czyms to zastapic ! Np hummus czyli dip z ciecierzycy albo chleb z wykielkowanych ziaren,lece zaraz robic sobie lunch na ktory mam dwie kromki tego specjalnego chleba,musztarda,ok5 dag proteiny, np chudej szynki,salata, nieograniczona ilosc swiezych warzyw, do tego 1/2 kubka zupy fasolowej lub z soczewicy o obnizonej zawartosci soli no I jakis. Owoc. Sporo tego!

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na diecie kopenhaskiej straciłam 5 kg w tydzień, a wcale nie miałam jakiejś dużej nadwagi :) Później niestety zaatakowało mi wyrostek (nie wiadomo, czy dieta miała na to wpływ czy nie i tego się już nie dowiem) i w szpitalu schudłam kolejne 5 kg, a po powrocie do domu jeszcze 2kg bo byłam na przymusowej diecie poszpitalnej. W efekcie w ciągu 3 tygodni straciłam 12 kg i zjechałam z rozmiaru 40 do 34/36 :P Od tamtej pory minęło 8 lat, jem co chcę i dopiero teraz, po tych 8 latach zdarzyło mi się przytyć 2 kg, a tak to waga stała w miejscu. Diera fajna, jak się ją dobrze przeprowadzi, ale na pewno niezbyt zdrowa dla organizmu no i męcząca, ja to tylko spałam między posiłkami, bo taka byłam słaba...

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Agusiu :) Fajnie, że znowu jesteś z nami :smile:

 

Znajomy był na tej diecie kilka lat temu, ale szybko zrezygnował...

 

Agusiu jeśli możesz to podziel się z nami tą dietą na przyspieszenie metabolizmu, bo brzmi ciekawie. Myślę, że zainteresowani się znajdą i ja też sobie zerknę ;)

 

Życzę Ci dużo zdrówka, wymarzonej wagi i pozdrawiam serdecznie :D

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.