Skocz do zawartości

Dieta Kopenhaska...


zazula226

Rekomendowane odpowiedzi

jutro juz 3 dzien diety:) jak to leci..... mam nadziejee ze uda mi siee wytrzymac te 13 dni ;] dzis mialaam momentt krytyczny i zastanawialaam siee czy nie zjescc tunczykaa po meksykansku mniaam ,.... alee przypominajacc sobiee 1 dzieen diety i to ze tak malo zjadlaam zrezygnowalaam szkodaa wyrzeczen dlaa tunczykaa po meksykansku hehe POzdrawiaam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Agusiu za ten pamiętnik... :) Sprawia że wierzysz że może się udać! Ja jutro zaczynam drugi dzień. Ja mam taki problem ze uwielbiam jedzenie różnego rodzaju. Jestem po prostu smakoszem... I nie chodzi nawet o to że jestem głodna. Po prostu mam ochotę na to czy tamto. A 6kg by mnie satysfakcjonowało bardzo. Oj bardzo! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey ja jestem na dniu dziewiatym, raz sie ważyłam po trzech dnia 1,5 kg mniej teraz sie nie waze ale czuje ze spodnie które miałam "upchane" na ciele sa znacznie luźniejsze....

wcale sie nie mecze na tej diecie i zastanawiam sie jak bede jedła po niej......

a ty mzeta nie martw sie waga na pewno ruszy. a ile chcesz schudnac? jakie masz wymiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też stwierdziłam, że zważę się na końcu. Fakt, będę trochę rozczarowana jak (dużo) nie schudnę - tyle poświęceń! ale przynajmniej organizm będzie oczyszczony. :) Dziewiąty dzień? Super! Mi się właśnie kończy drugi i nie umieram. Jak zjadłam obiad/kolację to nawet się zapchałam. Czuję się dobrze... Mimo że mam ochotę na coś dobrego do jedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwazniejsze w calej dieciee jest tez to zeby nie mysleeec o tym ze siee odchudzamy..... ja jestem tak pozytywniee nastawionaa do tego odchudzaniaa ze masakraa dodatkowo jeszczee cwiczee zeby wzmocnicc miesniee i jest superr ... terazz wiemmm ze dietaa wspolgraa z cwiczeniami bo cwiczycc bez diety to syzyfowa pracaa ...... a co najwazniejszee jak skonczy mi siee dietaa to napewno nioe wrocee do normalnego jedzeniaa sprzedd ;// nie chcee znoww przytycc wiec bede siee ograniczaccc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy był dla mnie wczorajszy dzień czyli 3 dramat obrzydliwa szynka, sałata ,jajaka .I w dodatku gorączka mnie dołapała :) Naszczęcie dziś wstałam pieękna pogoda w rząłądku nie burczy bardzo smakowicie wyglądają popołudniowe potrawy i odrazu mam ogromny :D na twarzy jets super i napewno przetrwam . Mam pytanie jutro jest duża chuda ryba a co mogę wzamian ? nie jadam w rzadnej postaci ryb . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.