Skocz do zawartości

Szukam chętnych do gubienia kilogramów -"Dieta 1000 kal


grażka

Rekomendowane odpowiedzi

Minęło ponad półtora miesiąca odkąd rozpoczęłam odchudzanie i przez ten czas zrzuciłam 3 i 1/2 kg czyli nie dużo, pomimo tego że jem bardzo mało .Niestety moja słabością są słodycze Czasami skubnę tylko coś z obiadu zjem surówkę albo samo mięso natomiast po obiedzie nie umiem sobie odmówić czegoś słodkiego do kawki :D Kupiłam w aptece preparat z chromem ma on za zadanie zmniejszać łaknienie na słodycze ,niestety u mnie on nie zadziałał :D .Jest mi bardzo ciężko ponieważ nigdy nie rozpoczynałam odchudzanie zima tylko zawsze wiosna kiedy wstępuje we mnie nowa energia i chęć do działania .Mam wtedy ochotę wyjść na spacer, wsiąść na rower albo wieczorem założyć adidasy i pobiega Z łatwością wtedy można spalić kalorie.Co z tego że w domu stoi rowerek stacjonarny jak mi się na niego nie chce wsiąść :D Mam nadziej że zima szybko minie i nastąpi u mnie 100% mobilizacji bo chcę schudnąć jeszcze 6 kg A jeśli chodzi o diete Diamondów to stosowałam ja i uważam za bardzo dobra Właściwie ktoś kto ma tendencje do tycia (tak jak ja) powinien przyjąć taki styl odżywiania i nie traktować tego w kategori diety tylko jako sposób na jedzenie Wtedy nie trzeba by było po każdej zimie zrzucać nagromadzonego tłuszczu Zacznę ją od stosować i mam nadziej że efekty będa lepsze . A co do "Sałatki Piękności" to napewno ja wypróbuje chociaż nie przepadam za płatkami owsianymi POZDRAWIAM WAS DZIEWCZYNY I TRZYMAM ZA WAS KCIUKI :D Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwazniejsze nie laczyc weglowodanow z bialkiem,czyli miesa z ziemniakami,ryzem czy makaronem.Jesli jemy mieso to tylko z warzywami,a jesli ziemniaki to tez z warzywami.Poza tym duzo wody mineralnej i naprawde mozna zrzucic pare kilogramow bez katowania sie.no i slodycze precz!!!Jesli chodzi o owoce to na mnie dzialaja jakos odwrotnie,jesli je jem to nie chudne. co do platkow owsianych to ja tez nie lubie,ale w tej salatce zupelnie inaczej smakuja,wogole nie czuje sie ze to platki.Arabika musisz sprobowac!!a potem ocenisz.Ta salatka jest dobra przy odchudzaniu i na ladna cere,wlosy,poprawia trawienie,troche sie kloci z dieta diamontow(bo owocow nie powinno sie laczyc z niczym,a platow z jogurtem)no ale co tam,male odstepstwa nie zaszkodza.pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny!!! Dawno nie zaglądałam i proszę nie tylko ja i arabika - grono zaczyna się powiększać. Ja stosując dietę 1000 kcal. chudnę ok. 3kg- 4kg. miesięcznie. Tylko rzeczywiście musi to być z ręką na sercu i na dokładkę trochę ruchu ( ja wybrałam skakankę) . Tylko wkurza mnie to notowanie. Ale chyba już się przyzwyczaiłam. Tak jak arabika lubię słodycze i to jest moją zgubą. Ja również mam problem z utrzymaniem wagi, chudnę i tyję i tak na okrągło. Mam nadzieję że udzielicie kilku wskazówek jak należy dążyć do zdobycia idealnej sylwetki i formy. Może coś z własnego doświadczenia. Pozdrawiam Grażyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.