Skocz do zawartości

Co myślicie na temat mężczyzn w kuchni.


Marcin

Kim jesteś?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • kobiet?
      37
    • ?wietnie gotuj?cym m??czyzn? ;)
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Dorota ciągle mi mówi, żebym się nie wymądrzał - a ja po prostu lepiej się znam na gotowaniu :D To żart oczywiście. A tak na poważnie - spotkałem się z opinią, że faceci jak już gotują to robią to najlepiej. Co myślicie na ten temat - ja osobiście myślę, że to nieprawda - ja gotuje kiepsko - umiem co najwyżej omlet - chociaż z przepisu zrobię sam co prostsze dania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja zauwazylem, ze facet (zgodnie ze swoim sereotypem) ma wiecej odwagi. Moze stracil jej nieco w zyciu codziennym, jednak w kuchni nie zna barier. I to czyni mężczyznę bardziej kreatywnym od kobiety. Moja teoria jest szowinistyczna nieco: mężczyzna tworzy, kobieta odtwarza. Jednak umiar takze w gotowaniu bywa potrzebny. Na kobiecie mozna polegac. To co zrobi bedzie dobre. Mężczyzna przygotowujacy obiad... trudno przewidziec czym to sie skonczy. UZUPEŁNIENIE: Oczywiscie przepraszam wszystkie panie i wszystkich panów. Wiem, ze nie jest tak, ze kobieta to, mezczyzna tamto... To tylko pewne statystyczne obserwacje srodowiska w ktorym zyje. Z pewnoscia Wy zaobserwowaliscie cos odmiennego i nie czuje sie gotowy z tym polemizowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam i się nie zagadzam. Czy mężczyźni są odważniejsi? Może ta odwaga (w kuchni) polega na tym - jak się uda to będę dumny z siebie - a jak nie to trudno - przecież jestem facetem i nie umiem gotować :D Ale ogolnie - jako, że mam dość konserwatywne podejście do rodziny uważam, że kobieta w kuchni - to jest to :D (nie mylić z "baby do garów" - z którym się nie zgadzam) 100 razy bardziej smakuje mi coś zrobionego przez moją Mamę, Babcię, Dorotę niż przeze mnie - nawet jeśli zrobię coś dobrego. (co może też mi się czasem przez przypadek uda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jestem kobietą to uwazam ze faceci wcale nie są tacy żli w kuchni...wręcz przeciwnie...podoba mi sie praca kucharza w kuchni...oczywiscie są wyjątki.Pare lat pracowałam z kucharzami w kuchni i to co najbardziej mi sie u facetow podoba to zachowanie czystosci przy pracy.Oczywiscie nie wszyscy moze mają takie uwagi....Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Mezczyzna w kuchni to skarb ale i katastrofa - rownoczesnie! Mowie oczywiscie o swoim mezu. Gotuje jak bog, smieci jak diabel. Wspaniale sa Jego wyczyny w kuchni ale ja to potem musze wszystko posprzatac a brudnych garow jest wiecej niz potrzeba. Wynagradza mi to pieknie odane danie i bardzo bardzo smaczne. A co do odwagi w kuchni... Cos w tym jest. Nieraz zaeksperymentuje i niestety nie zawsze z dobrym skutkiem. Odwaga- pewnie i co jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Kochani punkt widzenia zależy od punktu patrzenia. Mój facet w kuchni jest ciągle zależny ode mnie (nawet ziemniaków nie ugotuje) natomiast teść czy mój ojciec to co innego. Owszem fajnie by było gdyby któregos dnia mój mężczyzna mnie zaskoczył... Nie przeszkadza mi to równiez gdy wiecznie to ja wcześniej od niego wstaje i robie mu śniadanie do pracy... Myśle że oni właśnie nas za tą troskę kochają. Pozdrawiam wszystkie żonki i mężusiów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.