Skocz do zawartości

Co myślicie na temat mężczyzn w kuchni.


Marcin

Kim jesteś?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • kobiet?
      37
    • ?wietnie gotuj?cym m??czyzn? ;)
      5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja gotuję nie z przymusu, ale dlatego, że sprawia mi to przyjemność, a najlepsze są efekty, kiedy wszyscy Cię zachwalają:) Mój facet także troszkę gotuje, ale rzadko - tylko na okazje :) Robi bardzo dobrze kurczaka w sosie słodko-kwaśnym, spaghetti, pyszną jajecznicę - która mi nie wychodzi zbyt smaczna nie wiem czemu- i babeczki z kremem ajerkoniakowym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Moja teoria jest szowinistyczna nieco: mężczyzna tworzy, kobieta odtwarza.

Mam inną :wink:

Jeśli ktoś lubi gotowac (nieważne facet czy kobieta) i robi to z uczuciem, to tworzy.

Jeżeli ktoś gotuje bo musi, to rzaczej mało w tym sztuki i to nazwalabym odtwarzaniem (w przypadku niektórych odgrzewaniem, ale to inna bajka :wink:)

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja tam też na męża nie narzekam, nieraz z chęcią upichci coś pysznego, on sie pała gównie potrawami oryginalnymi, np chińszczyzna, zwykłe go nie interesują :D fajny jest, bo zawsze święcie trzyma się przepisów :D Ale kuchnia po jego kuchceniu nigdy nie wygląda dobrze, pod tym względem to przykłądem jest mój tata, tez lubi gotować, a kuchnia błyszczy po jego wyjściu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

u mnie w domu jest tak że kto pierwszy wróci z pracy ten gotuje i z tego względu ja gotuję w sumie częściej (praca w szkole) niż moje Kochanie i ponoc dobrze mi wychodzi choc nie mnie to do końca oceniać (ale bardzo lubię pichcić)...w domu wystepuje pewien podział w kuchni, w życiu nie podejmę się pieczenia jakiegokolwiek ciasta. faceci jednak gotują b. dobrze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hmmmmmm gotujący mezczyzni......ja mysle ze to ma sens znam wielu chlopakow ktorzy wprost uwielbiaja gotowac!!!!w kuchni czuja sie jak w wodzie!!naprawde! i nie zadko potrafia wiecej niz niejedna dziewczyna;) tak szczerze to wielu potrafi wiecej niz ja......i wlasnie czas to zmienic!!!!!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim domu każdy zna miejsce w swoim szeregu....mąż nie pałęta się po kuchni a ja nie baraszkuję w jego skrzynce narzędziowej. Jest nam z tym dobrze. Każdy jest królem w swoim królestwie i każdy robi to co najlepiej mu wychodzi. Talent kulinarny trzeba mieć we krwi, latami tylko go doskonalimy. Nie ważne czy posiada go kobieta czy męźczyna, ażne jak go sprzedaż :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam :-) Mój mąż w kuchni odnajduje się bez najmniejszego problemu,ugotuje wszystko co możliwe,piecze nawet ciasta i torty,chociaż nie jest kucharzem z zawodu.Bardzo lubi eksperymentować w kuchni na różne sposoby,ale zawsze zostawia po sobie porządek. Pozdrawiam gorąco :-D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim domu każdy zna miejsce w swoim szeregu....mąż nie pałęta się po kuchni a ja nie baraszkuję w jego skrzynce narzędziowej. Jest nam z tym dobrze. Każdy jest królem w swoim królestwie i każdy robi to co najlepiej mu wychodzi.

Talent kulinarny trzeba mieć we krwi, latami tylko go doskonalimy. Nie ważne czy posiada go kobieta czy męźczyna, ażne jak go sprzedaż :D

Dokladnie tak jak u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.