Skocz do zawartości

Witam :)


Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie trafiłam na forum poświęcone temu co uwielbiam ponad wszystko, czyli gotowaniu :wink: Link wypatrzyłam w profilu Doroty na innym forum. Mam na imię Dominika, niedługo stukną mi 22 latka. Gotowanie, jak już napisałam to moja pasja. Uwielbiam nowe przepisy i nowe smaki. Rodzina zwykle patrzy z niepokojem na moje nowe pomysły a momenty natchnienia raczej przeczekuje poza kuchnią, ale z efektów wszyscy są zadowoleni. Ale skromnie to zabrzmiało :wink: Pozdrawiam wszystkich ciepło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Dominczko ! Masz na imię tak jak moja kochana córcia jest starsza o rok.Wszystkie Domniki to równe babeczki ,cieszę się że lubisz gotować . Pozdrawiam gorąco Magdalena PA!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dominiko!

Ja też jestem nowa na tym forum i jestem bardzo zadowolona ,że trafiłam na tą stronę.

Od niedawna jestem mężatką , staram się gotować potrawy smaczne i kolorowe. A dzięki tej stronie mam nadzieję ,że podciągnę się w pieczeniu ciast bo to niestety wychodzi mi najgorzej.

Serdecznie pozdrawiam .

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam nowe Forumowiczki Dominikę i Anię :D Cieszę się, że Forum Smacznego jest tym czego szukałyście :wink: . Mam nadzieje, że natraficie tutaj na ciekawe i godne polecenia przepisy, ... a może dorzucicie tutaj coś innego, nowego, własnego i wypróbowanego :wink: ... a więc czekam ... :wink: Pozdrawiam Was gorąco i życzę udanych wypieków :D Ps. Serdeczne pozdrowienia dla Przyjaciółki Smacznego - Magdalenki :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja wszystkich, też jestem u Was od niedawna!!! Zamieściłam już kilka swoich wypróbowanych przepisów, a zanim się tu pojawiłam z wielu przepisów z forum skorzystałam. Gotowanie to naprawdę frajda dla mnie!!! Życzę wszystkim i początkującym i zaawansowanym kucharczykom dobrej zabawy w kuchni!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Sikorko2 bardzo serdecznie :D Widziałam i czytałam Twoje przepisy, i muszę powiedzieć, że są 'całkiem całkiem', czyli bardzo ciekawe :D. I mają w sobie coś takiego.....'smacznego' :wink: . Moją uwagę szczególnie przyciągnął farsz do naleśników oraz ciasto Rafaello z masą z bułek - hmm ... jestem bardzo ciekawa jak smakuje taka masa z bułek. Więc w najbliższej przyszłości muszę je wypróbować :wink: Pozdrawiam i czekam na kolejne ciekawe przepisy :D :wink: :D Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!! Dorotko!! Teraz nie mam czasu na częste odwiedziny ,praca.Ale zawsze jak jestem na necie to tu zaglądam .Stronka jest moją pierwszą jaką odwiedziłam , a lubie kulinarne . :wink: Trzymajcie się ciepło Pa !!!Magdalena :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko!!! Przepisy pojawią się napewno, nie zawsze mam czas by je pisać, sama wiesz wolę stać w kuchni, no i jeszcze jestem kobieta pracująca!!! Ale jeszcze jedna sprawa taka do wszystkich, już dziś o tym pisałam, żeby nie pisać bez sensu takich samych, albo bardzo podobnych przepisów i to dzień po dniu!! Dziś już kilka takich powtórzonych znalazłam i nie tylko tych co ja napisałam. Przecież można dodać coś od siebie i wiadomo, żę przepisy są napewno sprawdzone!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.