Skocz do zawartości

Co zrobić do żarełka na imprezke?? - Prosze o pomoc


Dorota 777

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromną prośbę do użytkowników - czy ktoś ma pomysł na jakieś fajne przekąski na imprezke. W sobotę robię małeprzyjeńcie dla znajomych i chciałabym ich zaskochyć czymś pysznym, ale jednocześnie prostym. Mam dość już gotowania jajek na twardo, sałatki i wędliny pokrojonej w cieniutkie plasterki. Chciałabym zrobić coś orginalnego co by wszystkim smakowało. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki za rade, ale już dostałam fajne przepisy na jedzonko:) Zrobie makaronowe muszle nadziewane tuńczykiem i piersi kurczaka w cieście z sosem grilowym. Ponoć pyszne jak zrobie to się przekonam. Pozdrawiam. Dam znać jak smakowało i również mogę podzielić się przepisem - jeśli tylko ktoś ma ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piersi w cieście: 4 piersi - pokroić w cieńkie paski 4 jajka 4 łyżki mąki ( 2 zwykłej, 2 ziemniaczanej) 4 łyżki majonezu garść sara żółtego startego na grubej tarce Przyprawić, wymieszać i smażyć jak schabowe(robić mniejsze kotleciki bo się będą rozlatywać) Sos grilowy: 1 pęczek rzodkiewek 1 pęczek szczypiorku 1 pęczek koperku 2 większe ogórki szklarniowe 1 duży jogurt naturalny 1 mały majonez dekoracyjny winiary Rzodkiewkę i ogórki zetrzeć na tarce z grubymi oczkami, koperek i szczypiorek posiekać, wszystko wymieszać przyprawić do smaku. Potem bierzemy kotlecika na talerz , polewamy sosem i jemy:) Drugi przepis to: Nadziewane makaronowe muszle * Makaron duże muszle (dostępne w real) * Tuńczyk 2 puszki * szczypiorek * majonez * jajka * papryka Makaron gotujemy, a w tym czsie robimy nadzienie z reszty produktów, doprawiamy solą pieprzem. Nadziewamy makaronowe muszle nadzieniem, przykrwamy koszulką z plasrerka sera żółtego i zapiekamy w piekarniku. SMACZNEGO Jeśli ktoś zna te przepisy i je już robił niech da znać czy są dobre - prosze:):wink: Pozdrawiam Dorota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety nie udalo się wczoraj wypróbować. Pracująca sobota i niezapowiedziani goście, nie zdążyłam, ratowałam się szybkimi sałatkami, oczywiście z naszego forum. Ale mam pytanie Dorotko, czy do tych muszli dawałaś tuńczyka w oleju, czy w sosie własnym? A paprykę świeżą, nie marynowaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.