Skocz do zawartości

Przepyszny Torcik


halina mlodzieniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam prosbe, otoz od jakiegos czasu szukam jakiegos przepisu na ciasto ale hmm, moze by bylo powiedziec ze to zaden problem gdyz jest tu mnustwo przepisow na slodkosci.Ja powiem szczerze szukam czegos co mogloby smakowac dziecią ,gdyz pracuej w przedszkolu i raz w tygodnii robie wypieki dzl dzieci przedszkolnych. Przepisy ktore posiadam a piekie im ciast drozdzowe, rogaliki, ciasto wieiorka, ciasto budyniowe. ale chcialabym upiec cos nowego , ale problem jest w tym ze dzieci nie kazde ciasto lubią, Ostania moja proba bylo upieczenie ciasta toffi , my doroslili mamy inne gusta od dzieci , bo jednak to ciasto nie zrobilo wielkiego wrazenia na maluchach. Ja chcialabym upiec cos prostego a smecznego,bo iadmomo pieka dlanich i to ne wlasnie maja to zjadac na podwieczorek. Mam goraca prosbe, moze ktos ma jekis przepisy juz wyprobowane , z ktorych i ja moglabym skorzystac.Zazanczam ze nie moga one byc zbyt sk,,,,aplikowane albowiem ja musze je zdazyc upiec , bradzo wczesnie z rana albo tez dzien wczesniej jesli tak jak pieke np. ciasto proszkowe> Che nadmienic ze pieke 6 blach ciasta :smile: Pozdrwaiam i z gory dziekuje :smile: Tego posta wkleilam tutaj gdzuz neiem dlaczego ale na gliedzie przepisow nie poradzilam sobie , ale z gory przepraszam Dorotko i Piotrze , jesli cos nie tak mozena ten post przniesc w odpowiednie miejsce. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Halinko bardzo ładne i smakowite torciki zrobiłaś :roll: Gratuluję :smile:

Tak samo jak Basia polecam Ci placek Kubuś. Już kiedyś go jadłam, i jest pyszny. Myślę, że dzieciom będzie smakował :smile:

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam upiekłam dwa torty i musze przyznac ze tort jest smaczny i prosty do zrobienia . jeden zrobiłam w kształcie motylka i przybrałam owocami a drugi okrągły też przybrany owocami. To był mój pierwszy raz chociaż biszkopt piekłam już kilka razy i zawsze mi wychodzil więc dlatego podjełam się upieczenia tortu.Dziękuje za wspaniałe przepisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Halinko dziekuję ,nie mam wprawy do dekorowania :-) . Andy tę posypkę robie ze ściętego wierzchu tortu.Wysuszam w piekarniku ,potem przecieram przez grube sito. Nabieram okruszki szerokim ,długim nożem i pociągam po bokach tortu /uprzednio posmarowane kremem/ od dołu do góry i tak dookoła :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.