Skocz do zawartości

Miodownik


aneta26

Rekomendowane odpowiedzi

CIASTO: 0,5KG MĄKI 2 JAJKA 2 ŁYZKI ŚMIETANY 1/2SZKL MIODU 1/2 SZKL CUKRU KREM: 2 OPAKOWANIA BUDYNIU 1/2L MLEKA POLEWA: MLEKO SKONDENSOWANE SŁODZONE ORZECHY DO POSYPANIA ZE SKŁADNIKÓW WYROBIĆ CIASTO, KTÓRE ROZWAŁKOWAĆ NA 2 PLACKI. KAŻDY PLOACEK PIEC OSOBNO. PUSZKĘ MLEKA GOTUJEMY W GARNKU 2,5-3GODZ. BUDYNIE ZROBIĆ WG PRZEPISU NA OPAKOWANIU I WYSTUDZIĆ. PLACKI PRZEKŁADAMY BUDYNIEM. NA WIERZCH POLEWAMY POLEWĄ TOFFI Z MLEKA SKONDENSOWANEGO I POSYPUJEMY ORZECHAMI. PYCHA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny przepis :lol: , budyń i toffi w jednym cieście, mmmm ... pycha :lol: "To jest to co 'tygryski' lubią najbardziej :) " Ale mam pytanie odnośnie kremu: te 2 budynie należy ugotować w 1/2 litra mleka czy w 1 litrze mleka. A jak w litrze to czy masa nie wyjdzie zbyt rzadka :) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta wklejasz przepisy z róznych książek kucharskich np.http://mojegotowanie.onet.pl/24488,ksiazka...ka_przepis.html

http://mojegotowanie.onet.pl/24491,ksiazka...ka_przepis.html

Wczoraj znlazłam także podany przez Ciebie przepis z mojej ksiązki kucharskiej

I co Ty na to ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do Anety - jeżeli podajesz przepisy identyczne jak na innych stronach może warto byłoby zapytać ich autora o zgodę - uniknęlibyśmy takich sytuacji jak teraz.

Może wystarczy podać, że przepis masz stąd i stąd.

Wiadomo, że forum mamy po to aby dzielić się przepisami które mamy z różnych źródeł - takie sytuacje są nieuniknione.

Tutaj wstawiam link do innej dyskusji z naszego forum.

http://www.smaczny.pl/forum/viewtopic.php?t=1155

Poczytajcie - tamten wątek zakończył się "awanturą" na całego :lol: Naprawdę - rozwiążmy jakoś tą sprawę polubownie. Szkoda tych przepisów na takie spory :lol:

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na Ciebie nie gniewam Poprostu poczułam się wczoraj dziwnie kiedy weszłam na forum i zobaczyłam skopiowaną swoja sałatke.Jeszcze kilka innych przepisów z innych ksiażek kucharskich z onetu, podpisanych przez Ciebie Daje swoje przepisy na forum i do ksiazki po to ,aby inni z nich korzystali Nie będę miała nic przeciwko jeśli chciałabyś pisać je na innym forum ale przede wszystkim chciałabym o tym wiedzieć ,aby uniknąć takiej sytułacji jak wczoraj Możesz też podać żródło przepisu ,wstawic link do strony i też bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie marnujmy sobie życia nieporozumieniami. Czytałam o Marzenie cc, ile ona posiada w sobie nienawiści, ale jeszcze do tego choruje na manię wyższości. Powiedzmy sobie szczerze, u niej jest brak dobrego charakteru i kultury. A teraz zmieniam temat, bierzemy się do roboty na podawanie smacznych przepisów. Pozdrawiam wiosennie. ina12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.