Skocz do zawartości

Ryba zapiekana - inaczej


monilek26

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

BEAZAR !! Sprawilas mi ogromna radosc piszac, ze rybka Tobie i Twojej rodzince smakowala. Ja nie jestem az tak dobra w kuchni jak wielu z Was na forum, ale bylo mi bardzo milo przeczytac dzisiaj Twoja opinie. Serdeczne DZIEKIIII !!!! ANIU 69, u mnie bywa tak, ze zrobie cos z tej stronki i jak nie podziele sie swoimi wrazeniami od razu, to pozniej zapomne, tak jak zapomnialam ze ten przepis podalam na forum. Jakkolwiek, dzieki Tobie za zaintersowanie, moze i Ty skusisz sie na to danie pewnego dnia????... Pozdrawiam cieplutko wszystkich, majka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniela ja robiłam już tą rybkę,bardzo nam smakowała i tak napisałam na forum ( patrz wpisy wcześniej ),dlatego dziwię się,że wszyscy chwalą danie a w efekcie ma niską ocenę. No więc pytanie do administratorów...kto wystawia te oceny An

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj An69! Ja zrozumiałam i tak zresztą praktykuję, że oceny mogą wystawiać także zarejestrowani użytkownicy a nie tylko administratorzy. Jest zasada, że wystawiamy oceny na potrawy, które sami wypróbowaliśmy. Nie wystawiamy ocen za przepis naszego autorstwa. Administratorzy nie są w stanie wypróbować każdego przepisu i go potem ocenić. Pozdrawiam serdeczni. Renata :grin: :grin: :twisted: Co do tego przepisu bardzo podoba mi się przepis Anieli i zamierzam w najbliższej przyszłości go wypróbować. Zapowiada się bardzo smacznie. :evil: :razz: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renigliwice, daj znac jak Tobie smakowala??? Wiele z Twoich przepisow osobiscie wyprobowywalam i wszystkie byly BAAAAARDZO dobre. Teraz odczuwam strach, jak przed egzaminem czekajac na Twoja opinie!!! Zreszta, kazdy ma inne gusta i smak, wiec mile widziane wszelkie uwagi. Pozdawiam wszystkich, majka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie i prosto brzmi ten przepis. Bardzo lubie pange, ale ostatnio przeczytalam że jest niezdrowa, naszpikowana hormonami, z bólem przestałam ją kupowac:( Mozna napewno zastapić ją inną rybą, ale panga jest bez osci, odpadało więc wydłubywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy chwalą smaczne danie, więc czemu ma niską ocenę???????

Kto wystawia te oceny????!!!

Dorotko?Marcinie?

Ania

Na przepisy znajdujące się na forum głosują wszyscy zarejestrowani Forumowicze.

Na początku każdego przepisu (w tej samej linii co nazwa przepisu) jest opcja Oceny i klikając w to rozwinie nam się lista, i jaką ocenę chcemy wystawić - taką liczbę gwiazdek zaznaczamy).

Ja już zagłosowałam - dałam 5 bo przepis na prawdę pysznie się zapowiada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie i prosto brzmi ten przepis. Bardzo lubie pange, ale ostatnio przeczytalam że jest niezdrowa, naszpikowana hormonami, z bólem przestałam ją kupowac:( Mozna napewno zastapić ją inną rybą, ale panga jest bez osci, odpadało więc wydłubywanie.

O rany-też bardzo lubię pangę,napisz proszę dlaczego jest niezdrowa.

Mirunę też znam,bardzo dobra tylko wygląd ma taki "mizerny" :wink: ale jest bardzo smaczna no i bez ości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thallia ja też bardzo lubię pangę, w sprzedaży jest biała i czerwona. Zastanawiam się dlaczego tylko pangę faszerują hormonami a innych ryb nie. Po tej wiadomości będę musiała zrezygnować z kupna, nie mam zamiaru konsumować to co zawiera hormony. Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.