Skocz do zawartości

Ryba zapiekana - inaczej


monilek26

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiadałam się już dawno ,ale dzisiaj wreszcie zrobiłam rybkę z twojego przepisu. Danie jest wspaniałe,miałam trochę mniejszą ilość pieczarek ale smak się nie zmienił,rybka będzie gościć często na moim stole. Chciałam jeszcze dodać ,że papryka nadała rybce oryginalnego smaku i aromatu,mam tylko pytanie czy masła musi być aż taka ilość. Gratuluję pomysłu twojej mamie Monilek a tobie dzięki za udostępnienie przepisu. POZDRAWIAM ELA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj miałam na obiad mintaja zrobionego z przepisu Majki. Będę robiła napewno częściej i próbowała z innych ryb bo dla nas to jest bardzo smaczny specjał. Dziękuję za przepis i pozdrawiam. Ocenę dałam 5 i nie wiem dlaczego jest stale 4 może mi ktoś wytłumaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

witam, co do ryb, ktore po rozmrozeniu sie rozplywaja...polecam pakowane (choc moze przez to sa drozsze, nie wiem) poniewaz na nich producent zamieszcze ile jest wody w procentach, zazwyczaj kolo 20%. a co do przepisu, to bardzo smaczna jest ta zapiekanka, choc ja ja troszke inaczej robie, chociazby wpierw smaze rybe w panierce z maki i jajka :) a dzis planuje zrobic grenadiera...mam nadzieje ze mi wyjdzie, bo jeszcze nigdy go nie robilam :P pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dzięki wszystkim za informacje o pandze.ryba ta dość często gościła na moim stole. Aż strach pomyśleć czym karmiłam rodzinę.

Gdybym patrzyła na to co piszą i mówią na temat poszczególnych składników i produktów to bym nawet nie oddychała,bo powietrze też zatrute.

Prawda jest taka,że kurczaki są także faszerowane hormonami,pomidory dojrzewają szybko dzięki wstrzykiwanemu denaturatowi,kurczaki jedzą hormony w karmie,krowy mają lub są nosicielami choroby wsćiekłych krów,świnie mają tasiemce,indyki karmione hormonami,sałata zielona świeci od pierwiastków i pestycydów.Owoce są zsypywane tak mocno utrwalaczami,że aż mają gorzkie skórki(jabłka,gruszki).

Należy też pamiętać o sałacie i szczawiu,które zawierają szczawiany i nie należy ich dużo jeść.Mogą uszkodzić nasze nerki.

To co jeść?

Kto mi odpowie?

Ja tam nadal kupuję pangę ,bo mi smakuje i tyle.

Nie popadajmy w paranoję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w paranoję.

Każdy sam decyduje co spożywa więc zdecydowanie nikt nikomu nie ma prawa niczego narzucać, jednak

przy odrobinie wysiłku i tak naprawdę niewielkim nakładem sił można spróbować zmodyfikować swoją

codzienną dietę wykorzystując produkty pochodzące ze źródeł podlegających reguralnej kontroli jakości.

...i tak na zakończenie, już w XIX wieku Anthelme Brillat-Savarin napisał:

Dis-moi ce que tu manges, je te dirai ce que tu es

czyli "you are what you eat"

..........jesteś tym co jesz

całe szczęście że każdy człowiek ma wolny wybór :(

pozdrawiam

ps. żeby post był na temat to dodam że polecam ten pomysł na rybę (jakąkolwiek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.