Skocz do zawartości

Dekoracyjny tort


Jola_A.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja absolutnie nie czuję się urażona, bardzo lubię ogladać i podziwiać wszystko to co jest piękne. Dla mnie nie ma żadnej różnicy czy wykonana praca jest przez polaka, czy przez osobę z innego kraju. Agusia ja jestem pewna że źle to przyjęłaś, ja osobiście i pozwolę sobie w imieniu innych jeszcze raz Tobie podziękować za pokazanie tych pięknych wyrobów. Ja będę czekać i myślę że jeszcze nam udostępnisz coś ciekawego. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dołączam sie do słów Iny, ma całkowita rację. Miło, że pokazałaś nam troche wielkiego świata. Osobiście cieszę się, że mimo iż jesteś na obczyźnie nie stronisz od kontaktów z rodakami w kraju i uczestniczysz np. w tym forum. Pozdrawim Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niestety to nie moja reka, ale dzidziusie sa przesliczne. Nie mam pojecia gdzie je kupic. Ja dostalam to zdjecie od kolezanki i chcialam sie z wami nim podzielic. To ze klikam zza oceanu nic nie znaczy, bo i w Polsce mozna kupic ciekawe rzeczy , o ktore ciezko tu u nas w Chicago .Dlatego dzieki ci panie Boze za polskie i miedzynarodowe sklepy.Polskie kisiele, budynie i sosy to sa rzeczy nie do kupienia w amerykanskich sklepach. Zawsze gdy jedziemy do tesciowej do Texasu to kupujemy jej caly wor tych lakoci, np 20 kisielkow, 20 budyniow, caly wachlarz sosow Winiary, Vegete, itp. Ponadto dzieki nim moge sie zaopatrzyc w niektore skladniki potrzebne do zrobienia niektorych smakolykow z Waszych przepisow..Ja mieszkam dokladnie w Wheeling a to sa przedmiescia Chicago , ale jak sie powie ze mieszka sie np w Wheeling to kazdy sie znowu pyta gdzie to jest, dlatego tez lepiej jest od razu mowic ze mieszka sie w Chicago. Pozdrawiam. Jak wpadnie mi cos ciekawego w rece to Wam podesle. Agusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne te dzidziusie!

w Krakowie skąd piszę,też jest znana cukiernia/nie wiem,czy moge podac nazwę/,która robi torty w najdziwniejszych kształtach:lalka barbie,książka,buty,auta,zwierzątka,cyferki dla jubilatow i wiele innych.

http://www.cukierniamichalscy.krakow.pl/oferta/tortys.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.