Skocz do zawartości

Filet Z Kurczaka W Sosie Cebulowym - Pychota


wikimaki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam! Dzisiaj robiłam to danie na obiad. Połączyłam razem dwa przepisy. Zrobiłam je z makaronem, pieczarkami, oczywiście z mięsem i zupami cebulowymi oraz ze śmietaną. PYCHOTKA! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcialem poruszyc temat tych sokow. Otoz wczoraj zrobilem sobie sok z bananow, jablek i marchewek i musze wam powiedziec, ze jest roznica miedzy sokami kupionymi a robionymi. Wiadomo, ze te owoce tez moga byc pryskane itp ale napewno nie sa nagnite i robisz w warunkach domowych a nie masowkach. Ale smak niepowtarzalny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. poruszyłam kamień który wywołał lawinę. Mieszkam na wsi mam prawie wszystko z własnego ogródka. Wiele ziół zimuje tj, mięta, oregano(lebiodka pospolita)melisa itd inne wysiewam, mam własne jabłka gruszki agest, maliny jeżyny, mleko biorę od sąsiadki, zamiast ananasa używam gruszek w syropie, korzystam też z młodej pokrzywy i łobody (należy sparzyć) rosną wszędzie. Raz na jakiś czas kupujemy 1/2 świni i robimy własne wyroby, do kanapek uzywam pieczonej karkówki czy polędwicy zamiast wędlin ze sklepu. Zamieniam się ze znajomymi na drób, króliki, cilęcinę i jagnięcinę. Zajmuję się domem i prowadzę własny interes więc robię bardzo dużo weków, gotowe sałtki, dżemy, słodkości, nawet warzywa do ryby po grecku i ketchup. Nie zawsze było tak sielankowo, przez 10 lat pracowałam w dużej firmie i wiem że na dom, dzieci odsypianie i cały ten ambaras czesto zostaje kilka godzin tak między 18 a 24, a rano trzeba wygladać świetnie bo własnie jest umówione spotknie z klientem w sąsiednim województwie lub wylot na targi. Dlatego postanowiliśmy zrobić coś ze swoim życiem i zaszyliśmy się na wsi, ale nie każdy tego chce i nie każdy może rozumiem to i szanuję. Ale gdyby ktoś potrzebował rady jak zrobić twaróg, masło czy pokrzywę zamiast szpinaku to służę pomocą :wink: . Serdecznie pozdrawiam.

Cześć Cyga.

Ja tez zwracam wielką uwage na to co jem i jeżeli nie sprawiłoby Ci za duzo kłopotu to byłabym wdzięczna za trochę przepisów, szczególnie -szpinak z pokrzywy.Kiedyś jadłam i to było niebo w gebie.

Mój email joladucz@interia.pl .

Pozdrawiam

Jola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYGA-po prostu wrzuć Twoje przepisy na forum,wiele osób mających dostęp do w miarę nieskażonych produktów napewno skorzysta. PS.myszki i szczurki są fajne-sama mam w domu takiego łaciatego a mąż kiedyś w butelce piwa znalazł myszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na obiadek własnie zrobiłam to danie . Dałam filet z indyka i zamiast dóch zup cebulowych dałam jedna cebulową a druga grzybową. Pycha wzsystkim bardzo smakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazylam wczesniej tego przepisu :wink: i wrzucilam swoja wersje jako nowy przepis. Sa pewne roznice-ja uzywam smietany kremowki,ktora ubijam i lacze z zupa cebulowa.No i w ten sposob przyzadzam plastry karczku. Adda wspominala,ze za granica nie ma zupy cebulowej w proszku. Bylo to co prawda juz jakis czas temu,nie wiem,czy nadal ma ten klopot.Nie wiem tez,skad jest-z jakiego kraju,ale w Niemczech taka zupe ma w ofercie Maggi.Wiem,bo gdy w Polsce jeszcze ani Knorr ani Winiary tego nie produkowali,wlasnie stamtad ja "sprowadzalam".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

zrobiłam tego kurczaczka i bardzo nam wszystkim smakował. dałam więcej pieczarek (60 dkg) pokrojonych na ćwiartki, pęczek koperku i dwie duże cebule.podałam go z ryżem, nastepnym razem wypróbuję z makaronem. dzięki za fajny przepis. pozdrawiam magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.