Skocz do zawartości

Filet Z Kurczaka W Sosie Cebulowym - Pychota


wikimaki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

witam kilka tygodni temu postanowiłam gotować wszystko bez "ulepszaczy" smaku , gdyż mój synek karmiony piersią reagował na wszelkie sztuczne i pędzone dodatki biegunką i wysypką. Dopiero to uzmysłowiło mi jak dużo świństw odkłada się w naszym organiźmie i jaki ma to wpływ na naszą przemianę materii. Jest to kuchnia pracochłonna, ale smak satysfakcjonuje całą rodzinę i znajomych. Twierdzą że u nas kazda potrawa smakuje inaczej. Do kosza poszły wszelkie delikaty, ziarenka, kostki i zupki w proszku. Zagościły na dobre zioła suszone i świeże, warzywa, czosnek, cytryna i delikatne octy i inne dodatki. Cieszę się że mogę prowadzić taką kuchnię i bardzo było mi miło kiedy jeden ze znajomych powiedział, że w moim domu celebruje się bycie razem nawet poprzez gotowanie i posiłki. Zdaję sobie jednak sprawę że nie wszyscy mają na to czas i ochotę, ale tym którzymogą to robić serdecznie polecam taką zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w zupełności z DeLarge!

... gdyby doba miała 48 godzin ... pewnie mielibyśmy czas na wszystko.

Pomyśleć, ugotować, skonsumować z przyjemnością i posprzątać kuchnię wiedząc, że jeszcze zostaje trochę czasu dla siebie i rodzinki.

A tak potrawy szybkie i wszelkie "ulepszacze" są nieodłącznymi gośćmi w Naszych kuchniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się całkowicie z z Jolą warzywa i owoce sa nie tylko nafaszerowane chemia ale takze genetycznie modyfikowane co nie jest obojętne dla naszego oranizmu :D Z kolei kilka dni tem na Polsacie w nocy leciał program odnosnie produktów żywnosciowych ,Zgroza mnie ogarneła kiedy zobaczyła co jemy! .Tunczyki z rtęcia , chinski miód który może uszkodzic szpik kostny ,kolorowe wody które zawieraja składniki wypłukujące z organizmu wapń, parówki w które jest wszystko oprócz mięsa, soki które nie powinny sie nazywac sokami bo w wiekszości składają sie z wody . Przerażenie jednak ogrneło mnie kiedy usłyszałam w programie ze woda która kupujemu w sklepach (nawet ta dla dzieci ) jest bardziej zanieczyszczona bakteriologicznie niz zwykła kranówka !!! Wypowiadał sie bakteriolog W Polsce jest brak kontroli poniewaz Instytut Higieny i żywnosci dziła papierkowo!!! Niestety wycofane produkty zywnościowe z innych krajów trafiaja takze do naszych sklepów a pózniej do naszych żoładków Gdybysmy chcieli sie zdrowo odzywiac to nie wiem czy nie czekała by nas śmierc głodowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.