Skocz do zawartości

SUSHI.... Gdzie to kupić? Czy są restauracje? ...


jadzia1956

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam restauracji japońskich oferujących sushi w Kielcach lub w Krakowie. Jeśli ktoś się orjętuje, to proszę o namiar. Interesuje mnie również punkt sprzedaży sushi (jakiś sklep, gdzie na pewno jest). z góry dziękuję i pozdrawiam. Wesołych Świąt i Smaczny.pl'ego jajka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Krakowie:

SUSHI BAR

Kraków, Rynek Główny 19

tel. 429 52 99, fax 431 92 20

www.wentzl.pl

DONG YANG

31-101 Kraków

ul. Straszewskiego 16

tel./fax (12) 422 48 93

http://www.krakow.zaprasza.net/restauracja/dong_yang/

Edo Sushi Bar, ul. Bożego Ciała 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A ja bym poprosiła o namiary na jakieś restauracje w Warszawie, tylko może tak ze średniej półki żeby cena była przystępna. Ktoś mi mówił że jest bar w którym ceny są takie że można się normalnie lunchować ale nie pamiętam kto i gdzie to było.. :grin: Może wy mi pomożecie? A co do kupowania sushi to najlepiej kupić materiały i robić samemy, gotowe zestawy widziałam w almie ale to były mrożonki i wyglądaly odrzucająco....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, Niektóre składniki można śmiało kupować przez internet np ryż, algi, ocet itp. czyli to co trzyma się dłużej. Niestety największy problem jest z rybką - nawet w Szczecinie nie ma gdzie kupić świeżej rybki - wszystkie leżakują i tylko święci wiedzą ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Postanowilam odświeżyć temat bo wydał mi się bardzo na czasie. Jeśli chodzi o sushi jest go na rynku teraz bardzo  dużo. Coraz więcej osób przekonało się do tego pysznego jedzenia. Można je dostać zarówno w restauracjach jak i sklepach w postaci gotowych zestawów. Ale można je robić także samemu we własnym domu. Sushi to fajna potrafa na imprezy, albo na romantyczną kolacje. A zrobienie wcale nie jest trudne. 

 

***

Ktoś z was potrafi zrobić takie pyszności sam ?

Edytowane przez Marcin
Film usunięty ze względu na komercyjny charakter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadłem w restauracji 3 razy i 2 razy kucharz się nie spisał i podał mi niedobre danie a za trzecim razem spisał się rewelacyjnie i było bardzo smaczne. Jadłem z łososiem oraz z krewetkami, maki sushi.

 

Ale najlepsze jakie jadłem to te zrobione z moją dziewczyną, kupiłem jej taki zestaw do sushi który zawierał potrzebne do tego składniki, można je kupić oddzielnie np w carrefourze  ale wtedy wyjdzie drożej. Sushi wyszło rewelacyjne, nie jest to wcale trudne, na początku nie wychodzi takie ładne jak w restauracji w której jadłem ale na pewno smaczniejsze. Polecam zakupić ten zestaw jeśli lubicie Sushi, wyjdzie taniej i smaczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.