Skocz do zawartości

Nowy skrypt forum


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zauważyliście nasze forum zmieniło trochę wygląd. Zmieniliśmy skrypt na którym działa nasze forum na Invision Power Board. Skrypt ten powinien zapewnić szybsze i lepsze działanie forum. Ma także więcej opcji (m.in. możliwe stanie się podzielenie forum Wasze Przepisy na podfora (Sałatki, Ciasta itp)). Nie przerażajcie się także wyglądem forum - już wkrótce wróci do normy :D Mam nadzieję, że zmiany się Wam spodobają. Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaskoczenie!!!! Nie umiem sie tutaj odnalezć :D Dobrze, że wygląd naszego forum juz niedługo wróci do normy, bo minęłoby sporo czasu zanim byśmy się do niego przyzwyczaili.

Pozdrawiam

Nie umiem się też znaleźć, nie umiem wysłać wiadomości, nic nie umiem. Marcinie, może słówko instrukcji jak się tu poruszać, proszę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam - myślę, że niedogodności są chwilowe (m.in. niektóre teksty są po angielsku). Dajcie mi 1-2 dni i wszystko upodobni się do tego co było - + sporo nowości. Między innymi: - możliwość prowadzenia "smacznego" bloga :D - na stronie for i tematów znajduje się informacja kto przegląda stronę - ciekawa informacja, wiesz kto czyta to co Ty :-) - posortujemy przepisy na forum Wasze przepisy - można oceniać przepisy na forum - możliwość dodania szybkiej odpowiedzi i szybkiej edycji posta O wszystkich zmianach będe informował. Mam nadzieję, że szybko się przyzwyczaimy do nowego forum i jego zalety przeważą stare przyzwyczajenia :D Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za niedogodności. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpóźniej w sobotę zobaczycie nową odsłonę naszego forum - myślę, że będzie dużo lepiej niż było :D Jak zauważyliście rozpoczęliśmy już podział przepisów na kategorię. Można też oceniać przepisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się :) Cały czas pracuję nad wyglądem forum, ale większość "roboty" już zrobiona. Pod każdym tematem jest przycisk: "Szybko odpowiedz" - po jego naciśnięciu pod tematem otworzy się okienko w które możemy wpisać odpowiedź na dany temat - nie ma potrzeby ładowania strony od nowa jeżeli chcemy tylko odpowiedzieć parę słów w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem :) Ogromne zmiany tu zaszły i to oczywiście na lepsze! Na razie najbardziej się ucieszyłam z tego,że przepisy są podzielone na kategorie. To bardzo ułatwi nam życie :) Jeśli chodzi o pozostałe opcje to jeszcze nie do końca się tu odnalazłam (nie ma to jak być komputerowym "geniuszem" :oops: ), ale jestem pewna, że też są super! Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.