Skocz do zawartości

Supermarkety / Hipermarkety


DeLarge

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Biedronka funkcjonuje na zasadach dyskontu spożywczego i wydaje mi się iż nie można za wiele wymagać, podobnie jest w Lidlu i Kauflandzie gdzie towary często nie są wypakowywane z kartonów...ograniczenie kosztów wydawanych na pokrycie jakości obsługi jest odzwierciedlona w relatywnie niskich cenach, a jakość oferowanych produktów...no cóż, nie każdego stać na zakupy gdzie indziej a Ci których stać, mogą cieszyć się luksusem podjęcia decyzji gdzie wydadzą swoje pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Mięso i wędliny przeważnie kupuję w sprawdzonym sklepie a chemię itp to raczej w Lidlu czy Kauflandzie.Warzywniaki osiedlowe i place targowe cenię za możliwość wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja najczęściej odwiedzam następujące sklepy i markety: Jagoda, Biedronka, Hypernova i czasem Żabka? Z reguły wolę wybierać się na zakupy sama lub z siostrunią, jednak bywa niestety też tak, że idę z moimi dziećmi? Wtedy (sama już nie wiem czy niestety, czy stety) w moim koszyku ląduje pół magazynu musów owocowych? Niestety, bo mój portfel staje się wtedy chyba o 100 kg lżejszy, ale stety, bo jak dzieciaki jak mają przed oczami wizję musu, to tak cudownie zjadają kolację (to warunek musu na deser), że po prostu chce się patrzeć jak to wszystko znika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej odwiedzam następujące sklepy i markety: Jagoda, Biedronka, Hypernova i czasem Żabka? Z reguły wolę wybierać się na zakupy sama lub z siostrunią, jednak bywa niestety też tak, że idę z moimi dziećmi? Wtedy (sama już nie wiem czy niestety, czy stety) w moim koszyku ląduje pół magazynu musów owocowych? Niestety, bo mój portfel staje się wtedy chyba o 100 kg lżejszy, ale stety, bo jak dzieciaki jak mają przed oczami wizję musu, to tak cudownie zjadają kolację (to warunek musu na deser), że po prostu chce się patrzeć jak to wszystko znika!

nie lepiej samemu przygotowac mus owocowy ze świeżych owoców?

a wracając do tematu to ostatnio Lidl jest na szczycie mojej listy sklepów ze względu na nabiał marki Pilos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak transakcji bezgotówkowych to zawsze do 2,5% prowizji dla firm autoryzujących takie transakcje. Przy założeniu że np. 50% płaci kartą Biedronka może skalkulować o 1% niższe ceny. Biedronka jest sklepem raczej dla "budżetowców" stąd ma to znaczenie. Aczkolwiek ja też wolę płacić kartą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej samemu przygotowac mus owocowy ze świeżych owoców?

a wracając do tematu to ostatnio Lidl jest na szczycie mojej listy sklepów ze względu na nabiał marki Pilos

Wiesz co? na pewno lepiej, tylko trzeba mieć do tego czas i przede wszystkim owoce o które w zimie trudno. No fakt, że można kupić na targu, ale kto mi da gwarancję, że nie ma w nich chemii?? Ja już mam swoje marki gotowych musów, które wiem, że nie są ?podsypywane? chemią i będę się ich trzymać? Zwłaszcza, że miałam okazję osobiście poznać proces produkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedronka jak najbardziej. Trochę daleko od mojego mieszkania, więc częściej bywam w Polo Markecie. Też całkiem całkiem. Absolutnym rajem dla pasjonatów gotowania są sieci Alma i Bomi, gdzie naprawdę można dostać zawrotów głowy od tego co zalega na półkach :) Albo od cen.... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.