Skocz do zawartości

Ksiazki Kucharskie


Jola_A.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie ksiazek kucharskich,czy jesli ktos wykupi abonament automatycznie powstaje jego ksiazka kucharska?czyli zamieszczacie wszystkie jego przepisy i dolaczacie do nich zdjecia??Jakos nie do konca jest to dla mnie jasne na jakiej zasadzie to dziala.A co z przepisami ktore sa kopiowane z innych stron,bo przeciez taka osoba nie moze byc autorem skopiowanego przepisu i miec go w swojej ksiazce. Prosze o kilka slow wyjasnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Nie jest tak - po zakupieniu abonamentu na extra.smaczny.pl istnieje możliwość zamieszczania przepisów na stronie extra.smaczny.pl - ale oczywiście przepisy te należy wpisać samemu podobnie jak i zrobić zdjęcia. W zamian za dodawanie własnych przepisów uzyskujacie dostęp do przepisów innych użytkowników (a także książek kucharskich osób z którymi rozpoczęliśmy współpracę). Przepisy które wpiszecie będą widoczne tylko dla użytkowników posiadających wykupiony abonament.

Możesz powiedzieć, że to tak jak na tym forum - ale nie do końca - dlaczego - ponieważ extra.smaczny.pl oferuje więcej...

Wersja abonamentowa powstała dla stałych czytelników naszej strony - grafika i jakość zdjęć przepisów (także i tych starych) jest na niej zdecydowanie lepsza (wszystko możecie zobaczyć na przykładzie kilku przepisów) - dodatkowo brak reklam, możliwość dodawania własnych przepisów i dostęp większej ilości przepisów, możliwość dodawania przepisów do ulubionych i dodawania notek do przepisów.

Jednocześnie informuję że wersja bezpłatna zupełnie na tym nie ucierpi - a nawet zyska, ponieważ (oczywiście w porozumieniu z użytkownikami abonamentowymy) zamieścimy na bezpłatnej wersji niektóre ich przepisy. Potraktujcie więc extra.smaczny.pl jako... coś ekstra. A sukcesywnie będziemy Was przekonywać, że 2 zł miesięcznie to naprawdę niewiele za to co tam dostaniecie :)

W razie pytań Dorota i ja pozostajemy do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupieniu abonamentu dostaniesz do dyspozycji pustą książkę kucharską, do której masz możliwość dodawania własnych przepisów ze zdjęciami za pomocą odpowiedniego formularza. Taki przepis jest następnie widoczny na stronie extra.smaczny.pl podobnie jak przepisy z książek które już zostały założone (jest informacja o tym przy przepisie). extra.smaczny.pl jest niezależny od forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że wszystko zostaje po staremu. Dorota daje przepisy na stronę główną ,forum istniej w takiej formie jak teraz, dodane zostaną tylko książki za które chcąc założyć lub obejrzeć trzeba będzie płacić abonament Fakt 2 zł na miesiąc to niewiele ale szczerze mówiąc ma pewne wątpliwości czy pomysł chwyci, no ale może się mylę Narazaie będę obserwatorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawią się, pojawią :)

Zgadłaś - jesteśmy właśnie na etapie rozruchu płatnej strony, więc sporo osób myśli zapewne podobnie (sam bym tak postąpił). Ale niektórzy z Was już się przełamali :oops: Mamy nawet gościa z Wenezueli!

Pozostaje mi jeszcze próba skuszenia i Ciebie na razie ładniejszymi i większymi zdjęciami potraw i może właśnie Ty założysz jedną z pierwszych Książek Kucharskich - jak widzę masz materiał na nią :oops: Zapraszam i Ciebie i wszystkich niezdecydowanych/oczekujących.

Mam nadzieję, że razem stworzymy tam fajną bazę super fajnych przepisów z jeszcze fajniejszymi zdjęciami.

A co powiecie na następującą ofertę "rozruchową": kto zgłosi się do mnie na Prywatną Wiadomość otrzyma dostęp za połowę ceny (12 zł rocznie czyli 1 zł miesięcznie)? (Oferta ograniczona czasowo :) ). Więcej informacji tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i żeby tak całkiem Was zachęcić popatrzcie czego możecie się spodziewać:

http://extra.smaczny.pl/ksiazki

...przepisów coraz więcej - a jakie fajne :) Chcecie sprawdzić??? Chcecie dodać własne? Zapraszamy...

Rozumiem że wszystko zostaje po staremu. Dorota daje przepisy na stronę główną ,forum istniej w takiej formie jak teraz, dodane zostaną tylko książki za które chcąc założyć lub obejrzeć trzeba będzie płacić abonament.

Jak najbardziej - to co jest bezpłatne bezpłatne pozostanie, a i przepisy Doroty będą się wciąż pojawiać na stronie głównej - słowo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć Marcinku! Wiem, że ostatnio sprawiam Ci mnóstwo kłopotów, ale chciałabym zapytać jak dodać zdjęcie do przepisu. Próbowałam wczoraj jednak bez efektów. Mam folder zdjęć z potrawami i ciastami, ale niestety nie umiem sobie z tym poradzić. A chciałabym wprowadzić kilka własnych przepisów ze zdjęciami. Z góry dziękuję i przepraszam za kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu, Aby dodać do przepisu zdjęcie należy popatrzeć na sekcję "Dodaj zdjęcia do przepisu:" na stronie służącej do dodawania przepisu. W chwili obecnej możliwe jest dodawanie jedynie zdjęć w formacie jpeg, ale jest to najpopularniejszy format, więc z tym pewno nie będzie problemu. Natomiast aby dodać zdjęcia należy: 1. Kliknąć przycisk przeglądaj i wybrać zdjęcie z własnego komputera. (koniecznie plik jpg lub jpeg) 2. Powtarzać punkt pierwszy tak, aby wybrać wszystkie zdjęcia które chcemy dodać do przepisu. (Limit wynosi 8 zdjęć). 3. KONIECZNIE kliknąć znajdujący się pod spodem przycisk "Dodaj zdjęcia". 4. Czekać do przeładowania się strony (jeżeli zdjęcia są duże może to potrwać chwilkę). Dwie uwagi: - Jeżeli masz taką możliwość możesz zmniejszyć zdjęcia do wymiarów 800x600 pikseli za pomocą dowolnego programu graficznego - zmniejszy to czas ich przesyłania na stronę a większe zdjęcia i tak nie są wyświetlane. - Pierwsze ze zdjęć będzie wyświetlane na stronie z listą przepisów W nowej wersji extra smacznego dodawanie zdjęć będzie nieco uproszczone. No i staramy się stworzyć system pomocy, który będzie w stanie rozwiać wszystkie wątpliwości związane z korzystaniem z extra.smaczny.pl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź, będę próbować dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.