Skocz do zawartości

Biszkopt Z Truskawkami


jagoda2

Rekomendowane odpowiedzi

Ciasto biszkoptowe z truskawkami, hmm możliwości jest tutaj wiele: :D można do zwykłej masy biszkoptowej (z np. 6 jajek) dodać truskawki oprószone mąką, i całość wylać do formy i upiec, a po ostudzeniu można posypać cukrem pudrem lub polać polewą. Szybkie i dobre :-) :D można na upieczony już biszkopt wyłożyć masę budyniową z truskawkami (masło, zmiksować z budyniem, i dodać kawałki truskawek) na masę wyłożyć całe truskawki i zalać galaretką. :D można upiec biszkopt kakaowy (z 6 jajek), przekroić go na połowę, i przełożyć masą śmietankową z truskawkami (ubić 1/2 litra śmietany kremówki i dodać kawałki truskawek) A może jeszcze jakaś inna propozycja ciasta :D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czemu niektórym wydaje sie że to dziwne pytanie że szukałam przepisu na biszkopt z truskawkami .Po to chyba jest to forum i mysle że wiele osób przejrzy ten temat Dziękuje Doroto za szybką odpowiedz.Napewno skorzystam z twoich przepisow.

pytanie wcale nie jest dziwne, jak najbardziej odpowiednie, w koncu po to jest ta strona i nie kazdy jest alfa i omega we wszystkim, szczerze mowiac tez chetnie skorzystam z podanych propozycji. Mimo ze mam duzo przepisow, ale moze ktos poda przepis jakiego jeszcze nie mam.

Podam ci najprostszy pomysl na biszkopt z truskawkami.

Upiec biszkopt, przepisow na forum znajdziesz bardzo duzo. Na ostudzony biszkopt poukladac truskawki, zalac tezejaca galaretka, wstawic do lodowki do calkowitego stezenia. Na wierzch dac ubita smietane 30%, z zelatyna lub galaretka owocowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "niektórym" tylko mnie i proszę nie traktować mojej odpowiedzi jako ataku na swoją osobę, wręcz przeciwnie wydawało mi się, że uściślenie oczekiwań pomoże udzielić uczestnikom forum trafniejszych rad.Macie rację, że nikt nie rodzi się od razu alfą i omegą, bardzo cieszę się że są takie miejsca jak to (mimo że zalogowałam się dopiero teraz) czytuję je regularnie od dawna, ale jeszcze bardziej cieszy mnie że są osoby które chętnie dzielą się swoim doświadczeniem, a może najbardziej cieszy mnie to że rośnie liczba młodych fascynatów kuchni. Tak trzymać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Dziękuje Doroto za szybką odpowiedz. Napewno skorzystam z twoich przepisow.

Cieszę się, że mogłam pomóc :D Życzę Ci udanego wypieku :-)

Jagoda2 napisz jakie ciasto wybrałaś, no i jak Ci wyszło :-D

Też zamierzam upiec ciasto z truskawkami, jednak muszę troszeczkę poczekać, bo moje truskawki (a raczej mojej mamy :D ) dopiero kwitną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.