Skocz do zawartości

Witamy Wszystkich


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie! Mam na imie Agnieszka i Wasze forum odkrylam ok tygodnia temu. Bardzo mi sie spodobalo. Jestem mama 7mio miesiecznej Emilki , dzieki ktorej mam teraz mniej czasu na moje kulinarne eksperymenty.Czasem siedzac w domu mysle co by tu jutro zrobic na obiad. Wy poprostu jestescie kopalnia przepisow!!!!!!!!!!!!!Dodam tez ze mieszkam w USA i lubie niektore amerykanskie smakolyki (np. dipy lub ciasta czy tez zapiekanki) ale jednak mimo wszystko na naszym stole kroluje polskie jedzonko. ( wczoraj byl barszcz ukrainski). Teraz moja corcia spi wiec moge chwilke pobuszowac na smacznym, zanim wezme sie za gotowanie obiadku, dzis placki ziemniaczane na slodko ze smietana- takie lubi moj maz! Witam wszystkich jeszcze raz i chetnie sluze pomoca. Agusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Agusiu :P Cieszę się, że do nas dołączyłaś i że Ci się u nas podoba. Rzeczywiście jest tutaj mnóstwo przepisów, no i jest w czym wybierać ;) Mam nadzieje, że i Ty coś tutaj dorzucisz ;) Pozdrawiam i całuski dla córci Emilki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za powitanie! Kilka przepisow juz dorzucilam m. in. do gieldy przepisow, : krewetka, ciasteczka owsiane, cos z mlekiem skondensowanym, salatka i sos, oraz tanie i szybkie danie. Osobiscie polecam te przepisy bo sa latwe i pyszne. Agusia.

P.s. Dorzucam zdjecie mojej corci w przebraniu z Haloween- Dzwoneczek z Piotrusia pana.

post-8-1163921550_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię bardzo serdecznie Agusiu ;) . Córcia słodziuuuutka ;) . Przeglądałam Twoje przepisy, są ciekawe i napewno je wypróbuję. Ja też mieszkam za granicą - Grecja, ale na naszym stole zawsze goszczą polskie potrawy. Życzę miłego gotowania. Całuski dla Emilki. Pozdrawiam!!! Amelia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziekuje z mile powitanie i komplementy pod adresem Emilki. Doslownie puchne z dumy!!!!!!!!!! Ciesze sie ze moje przepisy wydaly Wam sie ciekawe. Polecam je Wam goraco , no a salatke bede sama jutro robic bo spodziewamy sie gosci no i robie niedzielny obiad. Kochana Amelko ja w USA mieszkam od 4 lat ale wczesniej mieszkalam .....i tu niespodzianka dla ciebie- w Grecji.Nie wiem w jakim miescie ty mieszkasz ale ja mieszkalam na polnocnej stronie Aten a dokladnie na Pendeli.Bardzo podoba mi sie Grecja i uwielbiam greckie jedzonko! Spanakopita, tiropita, dolmades, ze slodkosci kataifi no i bardzo lubie grecka kawe. Czasem mnie korci zeby tutaj u nas kupic sobie kawe Loumidis i ten tygielek do parzenia , bowiem mamy tu sporo greckich a dokladniej miedzynarodowych sklepow. Chcialabym jeszcze kiedys tam pojechac z mezem i corcia i pokazac im te zabytki. Na koniec dodam dziewczyny ze jak bedziecie potrzebowac jakis przepis to walcie do mnie jak w dym! Pozdrowionka! ;) Agusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusiu, no i muszę przyznać, że mnie zaskoczyłaś ;) Mieszkam wraz z narzeczonym na Półwyspie Peloponez, w małej wiosce, niedaleko Kalamaty, dokładniej Rigla- Agios Nikolaos. Do Aten mam spory kawałek, około 350km. Jest tu naprawdę przepięknie. Tak jak Ty bardzo lubię grecką kawę i frappe oraz potrawy które wymieniłaś. Widoki, zabytki, ekstra. W Atenach jeszcze nie byłam, ale mam nadzieję, że kiedyś tam zawitam. Goraco pozdrawiam Ciebie i słodziutką Emilkę!!! Wrazie problemów, zawsze służę radą. Pozdrawiam wszystkich Amelia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc, Mam na imie Aska. Bardzo lubie czytac Wasza strone. Mieszkam za granicami kraju, wasza strona przybliza mi moj rodzinny kraj. Moj maz sie cieszy ze macie strone po angielsku (on sie zajmuje pieczeniem i gotowaniem w domu) Ja bardzo lubie piec. Super strona! :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.