Skocz do zawartości

Witamy Wszystkich


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich bardzo serdecznie Nazywam się Justyna, jestem z Bochni (to niedaleko Krakowa).Z kilkunastu stron kulinarnych jakie przeglądałam muszę przyznać, że ta mi się podoba najbardziej. Wydaje mi się najbardziej swojska i serdeczna. Na razie korzystam jedynie z Waszych przepisów, ale jak coś mi przyjdzie do głowy być może też coś umieszcze. Poza tym nie chciałabym powielać niektórych przepisów i nikogo urazić w ten sposób. Jestem mamą 2 synów- 2,5 latka oraz 4,5 latka (dają mi nieźle w skórę) i jak tylko znajdę chwilkę czasu nie omieszkam tutaj zaglądnąć. Pozdrawiam szczególnie Halinkę z Bydgoszczy, gdyż jest to moje miasto rodzinne, w Bochni mieszkam zaledwie od 5 lat. Na razie tyle, pozdrawiam wszystkich. Do następnego czytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj JustynkoZ na naszym forum :lol: Cieszę się, że do nas dołączyłaś i że masz o nas takie dobre zdanie, dziękuję :P Pozdrowienia dla całej Twojej rodziny, a szczególnie dla małych "urwisków' :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Asię i Justynkę. Bydgoszcz z dnia na dzień staje się coraz piękniejsza, a że dzieci dają Tobie w skórę to ja się cieszę bo jest to normalne, świadczy o tym że są zdrowe i ruchliwe.Życzę aby dalej tak dobrze się rozwijały a z biegiem czasu jak wydorośleją to się wszystko unormuje. Asiu masz wspaniałego męża, mój mąż absolutnie nie zna się na pieczeniu ani na gotowanniu, natomiast chwalę go za to że jest utalentowany w innych kierunkach. Pozdrawiam Was serdecznie a osobno małe bobaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Was dziewczyny ! Cieszymy się że nasze grono powiększa się o miłe forumowiczki. :lol: Dzielcie się z nami doświadczeniem i pysznymi przepisami, a jeśli coś Wam smakowało bardziej lub mniej też piszcie na pewno inni czekają na komentarze :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Silviak na naszym forum :P Cieszę się, że przepisy i stronka Ci się podobają :lol: A co do dziczyzny to może wzbogacisz naszą stronę przepisami na potrawy z dziczyzną w roli głównej :lol: Z góry dziękuję i pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witaj Cassandro :P Fajnie, że do nas dołączyłaś. Jak lubisz gotować to świetnie się składa, bo tutaj jest mnóstwo przepisów do wypróbowania. Czekam na Twoje spostrzeżenia i może jakieś własne przepisy :) Pozdrawiam gorąco Ciebie i Twoją rodzinę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Zaglądam do was od jakiegoś czasu no i dzisiaj postanowiłam się ujawnić. Kucharka ze mnie średnia, ale bardzo lubię piec ciasta. Na pewno podzielę się niejednym sprawdzonym przepisem i na pewno wypróbuje wasze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.