Skocz do zawartości

Witamy Wszystkich


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ale rodzinna atmosferka fiu fu :razz: wiatjcie wiaruchna* :razz:

*wiaruchna-po poznańsku-ludzie ;)

monisia - dzięki Tobie to już w Poznaniu nie zginiemy :razz: Ja np. już wiem, że jak ktoś do mnie powie wiaruchna to nie znaczy, że mnie właśnie zwyzywał. Wiem też, żeby nie zamiawiać "gzika" (nie lubię białego sera :razz: ).

Pozdrawiam Poznaniaków - zwłaszcza tych wesołych :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, oficjalnie sie z wszystkimi witam. Czesc! Jestem tu az cale 5 dni i juz skorzystalam z niektorych przepisow. Mieszkam od 11 lat w Utah, USA, mam wspanialego meza, 4 letniego Kevinka i 10 miesieczna Melodie. Lubie kucharzyc (jak chyba kazdy na tym forum!). Dorota, jak potrzebujecie jakies pomocy z angielska wersja tej strony dajcie znac, rowniez jesli ktos chcialby pocwiczyc na mnie (angielski) bardzo chetnie pomoge. Chociaz tyle moge zrobic za te wszystkie cudowne przepisy!! Witam wszystkich i zycze Wam kochani wszystkiego "naj". Asia post-4726-1170746147_thumb.jpg post-4726-1170746226_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Asiu :razz:

Bardzo się cieszę, że do nas dołączyłaś i że wypróbowałaś już niektóre z naszych "smacznych" przepisów - mam nadzieję, że Ci smakowały :razz:

Widziałam, że zarejestrowałaś się już na naszym angielskim forum - bardzo się z tego cieszę :razz: i zapraszam Ciebie oraz innych naszych Forumowiczów, którzy chcą sobie poćwiczyć angielski do wypowiedzi na nasze angielskie forum - mam nadzieję, że gdy tamto forum zacznie żyć tak jak to na "smacznym" znajdziemy tam wiele "zagranicznych" pysznych przepisów. Forum niestety nie jest tak łatwo "rozruszać" - ale damy radę :razz:

Pozdrawiam Ciebie Asiu i Twoją całą rodzinkę ;)

Ps. Masz śliczne dzieciaczki :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Justynko :razz: Fajnie, że do nas dołączyłaś, i że już skorzystałaś z naszych przepisów - no i że je sobie chwalisz - bardzo mnie to cieszy :razz: Z niecierpliwością czekam na Twoje przepisy :razz: Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że pracuję Monisia w Twoim województwoe, to jeszcze w Poznaniu studiuję. Najblizsza moja wizyta-10.,11.02. Zreszta Poznań to miasto, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia jeszcze w szkole średniej. A np.do Szczecina sie przyzwyczaiłam. Ale o tym ciiiii :razz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.