Skocz do zawartości

Witamy Wszystkich


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :razz: Jestem tutaj nowa i świeża ale powolutku się wkręcam :razz: Mimo że mam 17 latek i w zasadzie powinny mnie bardziej interesować dyskoteki to ja kocham GOTOWAĆ!!! :razz: I nie chwaląc się nawet nieźle mi to wychodzi :razz: Dyskoteki oczywiście też lubie hehe :razz: Niewiem po kim mam tą miłość do pichcenia... hmmm może po babci :razz: Świetnie gotowała :grin: I m.in dlatego miała takie powodzenie... no cóż przez żołądek do serca męzczyzny :razz: Ta stara anegdotka to święta prawda- kiedy np upieke coś dobrego i zawioze mojemu chłopakowi to poprostu jest dumny i taki uśmiechnięty :razz: Ach, ci mężczyźni... :razz: heh. Pozdrawiam gorąco!! P.S świetna stronka!!!! Natrafiłam na nią przypadkiem i naprawde jestem w szoku :razz: Super :razz: Obiecuje że wrzuce tu pare moich przepisików :-P I mam nadzieje że wkręce się do grona Smakowiczów :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam na naszej stronie nowe Forumowiczki: Hanię, Kasię i Marysię :razz: Cieszę się, że trafiłyście na nasze forum. Dziękuję za ciepłe słowa do Nas skierowane :razz: Mam nadzieję, że z naszymi przepisami będzie Wam się pysznie gotowało i smacznie piekło :grin: Z niecierpliwością czekamy na forum na Wasze inspiracje kulinarne :razz: Serdecznie pozdrawiam :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marysiu!!! Już jesteś wkręcona i to pozytywnie :razz: Miło nam będzie z Tobą pitrasić :grin: My też uczymy się wzajemnie od siebie czegoś nowego, ważne jest żeby nie stać w miejscu tylko brnąć do przodu tyle jeszcze przed nami nowych smakołyków, które warto spróbować. Pozdrawiam :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo za te miłe słowa :razz: już czuje się przyjęta do tej "rodziny" :grin: Mam nadzieje że będzie nam się dobrze razem tworzyło :razz: Łyżki w dłoń i do dzieła :razz: hehe pozdrawiam :razz:

post-5833-1178553926_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję :razz: I muszę powiedzieć że stronka już mnie wciągnęła :razz: Jest fantastycznie :grin: pozdrawiam serdecznie wszystkie miłe panie a także wszystkich miłych panów :razz:

post-5833-1178613590_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:  Ja również witam cię serdecznie MARYSIU i jak mówia inni ta strona jest jak narkotyk wciąga w całości trudno tu nie zaglądać.Pozdrawiam i życze miłego kucharzenia. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj joj joj ile osób mnie wita :razz: Ale fajnie :razz: Na stronke rzeczywiście często zaglądam bo od samego początku mnie wciągnęła :grin: A "sąsiadke" serdecznie pozdrawiam :razz: Niby małe grono ale daje o sobie znać :razz:

post-5833-1178631075_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość renata821

Witam Wszystkich serdecznie. Muszę przyznać iż jestem dość świeżym nabytkiem forum i dopiero zaczynam się tutaj zadomawiać jednakże z całą pewnością będe tutaj częstszym gościem gdyż stona ta bardzo mnie urzekła. Zawsze lubiłam gotować ale nie miałam za bardzo na kim eksperymentować:grin: Odkąd wyszłam za mąż za cudownego mężczyznę, który lubi dobrze zjeść, postanowiłam zmobilizować wszystkie siły na doskonalenie mojej sztuki kulinarnej. W rozwijaniu tejże umiejętności wasza strona była dla mnie bardzo inspirująca. Chciałabym serdecznie podziekować za mnóstwo świetnych przepisów z których miałam okazję skorzystać, za rady, które okazały się bardzo przydatne i uprzedzam ,że z niecierpliwością czekam na kolejne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.