Skocz do zawartości

Witamy Wszystkich


Rekomendowane odpowiedzi

Witamy wszystkich nowych (obecnych oczywiście również) użytkowników naszego forum. Jeżeli macie ochotę możemy przywitać się indywidualnie - może poznać Wasze zainteresowania, jakie potrawy są Wasze ulubione. Zauważyliśmy też, że sporo nowych osób rejestruje się i nic nie pisze - jeżeli macie jakieś problemy - piszcie - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania - wyjaśnimy co i jak. Dorota i Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

witam serdecznie nazywam się kasia strasznie podoba mi się wasza strona ,jestem z wami niedawno ,jestem kurą domową, mam 3 wszystkożernych wspaniałych synów ,no i męza na pewno będe korzystac z waszych przepisów,a i podrzucę swoje ,w końcu jestem cukiernikim.pozdrawiam ciepło kaska ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witamy wszystkich nowych (obecnych oczywiście również) użytkowników naszego forum. Jeżeli macie ochotę możemy przywitać się indywidualnie - może poznać Wasze zainteresowania, jakie potrawy są Wasze ulubione.

Zauważyliśmy też, że sporo nowych osób rejestruje się i nic nie pisze - jeżeli macie jakieś problemy - piszcie - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania - wyjaśnimy co i jak.

Dorota i Marcin

witajcie!jestem tu nowa,ale napewno jak bede miala jakis problem to napewno sie do was zwroce.pa! :-) :D :-)

witajcie!jestem tu nowa,dzisiaj dopiero tu weszlam i sie zalogowalam.Mam 5 wspanialych synow i kochajacego meza,wiec mam dla kogo gotowac,bardzo lubie pichcic w kuchni,jakbym mogla to wstawilabym sobie tam lozko,he,he.Lubie eksperymentowac w kuchni.Mysle ze nastepnym razem jak tu wejde to podam wam jakis ciekawy przepis,a i wy napiszcie cos ciekawego.Pozdrawiam cieplutko,pa! :P :D ;-) :oops: :lol: :D :P :lol: :-D :D :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Małgosiu w naszym smacznym gronie ;-) Dobrze trafiłaś - bo na naszym forum jest bardzo dużo wspaniałych osób, które też uwielbiają gotować, a do tego dzielą się z nami swoimi przepisami i potrafią rozwiązać każdy problem kulinarny. Mamy tutaj bardzo dużo ciekawych i niepowtarzalnych przepisów, więc na pewno jakieś przypadną Ci do gustu, ale czekamy też na Twoje przepisy :D Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam na imie amelia i jestem tu nowa, bardzo podoba mi sie wasza stronka. bardzo lubie piec, gotować i przyrządzać różne pyszności, zwłaszcza dla mojego narzeczonego . jestem pewna że znajdę tu wiele ciekawych przepisów i napewno dołączę jakieś od siebie. pozdrawiam i smacznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.