Skocz do zawartości

BiaŁe Trufle Kokosowe


Rekomendowane odpowiedzi

Tabliczka białej czekolady 1 łyżka mleka 1/2 kostki miękkiego masła 2 łyżki wiórków kokosowych 150 g śmietany kremówki Tabliczkę białej czekolady pokruszyć, włożyc do rondla, wlać mleko i roztopić w kąpieli wodnej. Dodać masło, wiórki kokosowe i składniki te utrzeć. Smietanę kremówkę ubić i dodać do masy czekoladowej. Całość ubijać jeszcze chwilę. Masę truflową odstawić na kilka minut w chłodne miejsce , aby zgęstniała. Następnie z masy uformować nieduże kulki i odłożyć do zastygnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Halinko! Dawno się nie odzywałam, ale widzę, że ty jesteś niesamowicie aktywna na tym forum!! Przepis super, szczególnie dla młodszych gości ale nie tylko. Dużo jeszcze masz takich przepisów? Ton dziel się szybko. Lubię nowości! Przyznam, że zawsze szukam Twojego logo, bo Twoje przepisy to pewniaki. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi kochani, ja wszystkim serdecznie dziękuje za dobre słowa skierowane do mnie. Pola ja mam jeszcze dużo przepisów ale wpierw muszę je wypróbować. Te które mam wypróbowane to śmiało bez żadnych obaw je podam. Moja aktywność wynika z tego, bo jak już kiedyś nadmieniałam mam tatę w bardzo podeszłym wieku i dlatego moją jedyną rozrywką w wolnych chwilach jest komputer z tą ulubioną stroną. Każdemu życie jest miłe i to jest właśnie moja misja żeby moim rodzicem się opiekować. Z całego mojego serca przesyłam wszystkim serdeczne pozdrowienia i proszę bardzo mnie nie przechwalać. ina12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja Cię nie przechwalam!!! Stwierdzam tylko fakty. Właśnie jestem w podobnej sytuacji co Ty. Co prawda moja mama nie potrzebuje stałej opieki, ale ponieważ mieszka bardzo blisko ja gotuję, robię zakupy i załatwiam wszelkie formalności. W tym roku jednak to ja potrzebuję opieki. W ferie zimowe byłam na poważnej operacji, a dwa tygodnie temu, jak już poczułam się lepiej, zaczęłam skakać po półkach i spadłam, łamiąc szyjkę kości promieniowej w lewej ręce. Zatem obecnie moją jedyną rozrywką jest włóczenie się po stronach internetowych. Czasami dołączę jakiś przepis, czasami coś podejrzę. I tak miną mi wakacje, a potem pódę do pracy. I znowu nie będę miała czasu! :-) Ale i tak kocham życie!!! :) I to forum!!! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.