Skocz do zawartości

Potrawy Z Parowara


Pola Połetek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zamierzam kupić parowar, czy ktoś z Was posiada już takie urządzenie? Jeśli tak, prosiłabym o opinie i przepisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gotowanie na parze ma swoje ogromne zalety, potrawy nie tracą cennych witamin i składników mineralnych, a zachowują smak i kolor. Jest to najzdrowszy sposób przyrządzania potraw, szczególnie wskazanych dla dzieci, osób starszych, odchudzających się i ludzi, którzy mają jakiekolwiek dolegliwości trawienne. Co do przepisów to takowych nie znam. Kiedyś również zastanawiałem się nad zakupem parowaru jednak zrezygnowałem ze względu na koszta oraz po uzmysłowieniu sobie jak często będę z takiego urządzenia korzystać. Po takich przemyśleniach zakupiłem taką metalową, rozkładaną wkładkę do garnka która w połączeniu ze szczelną pokrywką spełnia swoje zadanie po o wiele niższej cenie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam - Tobie DeLarge i Tobie Marcinku dziękuję za szybką odpowiedź. Przepis na pewno wykorzystam. Znam podobny, ale ten może jest lepszy, skoro tak go wszyscy chwalą. A parowar jednak kupię. Miałam do niedawna kombiwar, chyba z 8 lat mi służył i był wykorzystywany dzień w dzień. Parowar ma tę zaletę, że można gotować piętrowo. A co tam, wezmę na raty. Należę do sfery budżetowej, więc tylko raty mnie ratują. :mrgreen: Pozdrawiam Was serdecznie. Pa, pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj DeLarge, i jeszcze mi powiedz, że uczysz angielskiegi!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witaj w klubie!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kocham swoją pracę, choć przyznam, że bywają lepsze i gorsze dni. Gimnazjum to ciężki kawał chleba!!! Wiem to z autopsji :mrgreen: Ale nie zamieniłabym swojego zawodu na inny nawet teraz, po 26 latach pracy. I wcale nie wybieram się na emeryturę! Nawet sobie tego nie umiem wyobrazić. Zresztą zaczynam normalnie rok szkolny mimo złamanej ręki. Jak mam za dużo wolnego, to zaraz mi jakieś głupoty do głowy przychdzą; a to mycie okien, a to wieszanie rolet :shock: a potem chodzę połamana bo wydaje mi się, że stale mam 20 lat. Życzę Ci drogi kolego DeLarge (choć nie wiem dlaczego nie The Large) samych sukcesów w wyposażaniu swoich uczniów w najpotrzebniejsze narzędzie współczesnego świata!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronkę odwiedziłam. :mrgreen: Spróbuję wypożyczyć tę książkę, może i mnie się spodoba, chociaż moim ulubionym autorem jest Mika Waltari. Niestey wszystko co napisał przeczytałam już kilkakrotnie. Dzięki za wyjaśnienie. CU :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.