Skocz do zawartości

Proszę O Wyjaśnienie


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze w starym roku mam pytanko-czy jak chcę zobaczyć podgląd właśnie napisanego postu to nie widzę dodanych zdjęć czy gifów-czy to dałoby się zmienić? Oczywiście nie dziś,nie jutro ale kiedyś... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj, Zdjęć nie widać ponieważ nie dołączasz ich do postu. Znaczy dołączasz ale w sposób "ukryty". Wtedy nie widać ich w podglądzie. Aby załączyć zdjęcia tak, by były widoczne w podglądzie należy ustawić kursor w polu edycji postu w miejscu, gdzie ma pojawić sie załącznik, rozwinąć listę załączników (w ekranie edycji lub pisania posta) i nacisnąć ikonkę z zielonym plusikiem przy odpowiednim pliku. W treści posta pojawi się wtedy odpowiedni zapis (np: [ attachment=8131:zal.jpg ]. post-2-1198503936_thumb.jpg Zdjęć tak załączonych może być oczywiście więcej: post-2-1198503784_thumb.jpg Ta metoda ma tę zaletę, że możemy umieścić zdjęcie również w środku posta. Załączniki, które nie zostaną w ten sposób dodane są wyświetlane na końcu posta w kolejności ich wgrania (i tych właśnie niedodanych załączników nie widać na podglądzie). Tak wstawione załączniki są już widoczne na podglądzie: post-2-1198504097_thumb.jpg Pozdrawiam. Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem,co się dzieje ale dziś za każdym razem jak wchodzę na forum to muszę się od nowa logować bo mnie wywala,wcześniej tak nie było,choć mam ustawioną opcję zapamiętaj. Czy Wam też się tak dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po kolejnej przerwie. Ostatnie prace aktualizacyjne zakończone. Przepraszam za brak informacji o niedziałaniu strony w godzinach nocnych, ale nie było to przewidziane. Mam nadzieję, że przerwa nie okazała się dla Was uciążliwa. W każdym razie teraz wszystko wróciło do normy i tak już będzie. Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może Twoja przeglądarka ma zablokowane Cookies (czyli ciasteczka). Warunkiem automatycznego logowania jest właśnie przyjmowanie "ciasteczek" przez przeglądarkę. Problemy wynikły z małych zawirowań technicznych. Dzisiaj po 23 nie powinno już być po nich śladu. Jeszcze raz przepraszam za problemy - czasami tak bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.